Božić u Labinu
LC na Instagramu

[STOLNI TENIS] Leu Bernazu zlato, Josipu Gripariću srebro, Sari Bernaz srebro i bronca u Umagu na drugom otvorenom turniru PIG regije

[STOLNI TENIS] Leu Bernazu zlato, Josipu Gripariću srebro, Sari Bernaz srebro i bronca u Umagu na  drugom otvorenom turniru PIG regije

19.11.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Griparić je do finala u grupi pobijedio Mašinovića (Opatija) 3 : 0 i Šakića  (Malinska) 3 : 1. U 1/4 finalu je  pobijedio Kinkelu (Opatija), a u polufinalu Jurišića (Maestral). Sve u svemu, uspješan dan za mlade  stolnotenisače Brovinja.


U kategoriji najmlađih kadeta Bernaz je osvojio prvo mjesto, a u finalu je u uzbudljivom meču pobijedio  klupskog suigrača Griparića  3 : 2. Do finala Bernaz je u grupi pobijedio Miolina (Novigrad) 3 : 0 i Kinkelu  (Opatija) 3 : 1. U 1/4 finalu je bio bolji od Šakića (Malinska) 3 : 2, a u polufinalu od Zidarića (Pula) 3 : 1.

Bernaz je nastupila i u kategoriji najmlađih kadetkinja. U grupi je bila drugoplasirana nakon pobjede protiv      Kršanac (Opatija) 3 : 1 i poraza od Žužić (Malinska) 3 : 0. U polufinalu je poražena od kasnije pobjednice      turnira Krnić (Kvarner) pa je bila trećeplasirana.

U kategoriji klinceza Bernaz Sara bila bolja od Kršanac (Opatija) i Čumpek (Maestral) po 3 : 0, a poražena      je od Šakić (Malinska) istim rezultatom te na kraju osvojila drugo mjesto.

U nedjelju, 18. 11. 2018. u Umagu je odigran Drugi otvoreni turnir za klince i najmlađe kadete Primorsko istarsko goranske regije. Od stolnotenisača Brovinja nastupili su Bernaz Leo, Griparić Josip i Bernaz Sara.


            Klinceze


BERNAZ Sara

- KRŠANAC Nicol (Opatija)

3 : 0 (8, 2, 7)

 

- ŠAKIĆ Laura (Malinska)

0 : 3 (-6, -6, -3)

 

- ČUMPEK Karin (Maestral)

3 : 0 (1, 2, 5)


 

            Najmlađe kadetkinje


BERNAZ Sara

- KRŠANAC Nicol (Opatija)

3 : 1 (6, 2, -9, 3)

 

- ŽUŽIĆ Mia (Malinska)

0 : 3 (-4, -8, -5)

1/2

- KRNIĆ Vanessa (Kvarner)

0 : 3 (-2, -3, -2)



            Najmlađi kadeti

        

BERNAZ Leo

- MIOLIN Marcol (Novigrad)

3 : 0 (2, 4, 3)

 

- KINKELA Matej (Opatija)

3 : 1 (6, 9, -8, 6)

1/4

- ŠAKIĆ Adrian (Malinska)

3 : 2 (6, -9, 8, -7, 4)

1/2

- ZIDARIĆ Petar (Pula)

3 : 1 (5, -9, 2, 3)

Finale

- GRIPARIĆ Josip (Brovinje)

3 : 2 (6, -7, -2, 2, 9)


 


GRIPARIĆ Josip

- MAŠINOVIĆ Nolan (Opatija)

3 : 0 (2, 4, 5)

 

- ŠAKIĆ Adrian (Malinska)

3 : 1 (-12, 8, 6, 6)

1/4

- KINKELA Matej (Opatija)

3 : 0 (9, 8, 1)

1/2

- JURIŠIĆ Domagoj (Maestral)

3 : 0 (9, 3, 9)

Finale

- BERNAZ Leo (Brovinje) 

2 : 3 (-6, 7, 2, -2, -9)


 


stk brovinje brovinje stolni tenis sara bernaz leo bernaz josip griparić