Stk Brovinje poražen 2. kolu Druge hrvatske stolnoteniske lige - zapad /Održan kvalifikacijski turnir za mlađe

Stk Brovinje poražen 2. kolu  Druge hrvatske stolnoteniske lige - zapad /Održan kvalifikacijski turnir za mlađe

5.10.2020. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U 2. kolu  Druge hrvatske stolnoteniske lige - zapad svi bodovi ostali su domaćinima.  Vrsar je u porečkoj Žatici bio bolji od Brovinja 4 : 1, a istim rezultatom je vodeći Maestral pobijedio Jadran. U Rijeci je lanjski prvoligaš Kvarner  pobijedio Opatiju 4 : 2, a najuzbudljivije je bilo u susretu između Malinske i Pazina koju su domaćini dobili 4 : 3. Maestral, Vrsar i Malinska su nakon drugog kola bez poraza i s 4 boda predvode poredak.


Rezultati 2. kola

Vrsar - Brovinje 4 : 1

Malinska D. 08 - Pazin 4 : 3

Maestral - Jadran

4 : 1

Kvarner - Opatija 4 : 2


VRSAR - BROVINJE 4 : 1

Kovačev Jadran - Griparić Josip 3 : 0 (1, 4, 3)

Šverko David - Zidarić Dino 0 : 3 (-7, -3, -2)

Grujović Jan - Bernaz Leo 3 : 0 (6, 2, 9)

Kovačev, Grujović - Zidarić, Bernaz 3 : 1 (7, -7, 10, 2)

Kovačev Jadran - Zidarić Dino 3 : 1 (5, -7, 4, 2)


MALINSKA D. - PAZIN 4 : 3

Salma Dominik - Orbanić Mauro 2 : 3 (-4, 5, 9, -6, -9)

Šantić Adrian - Lukez Goran 3 : 0 (8, 8, 5)

Baša Nikola - Lukez Leo 3 : 1 (-8, 8, 6, 4)

Baša, Šantić - Orbanić, Lukez G. 1 : 3 (-7, 7, -4, -9)

Šantić Adrian - Orbanić Mauro 0 : 3 (-9, -3, -7)

Salma Dominik - Lukez Leo 3 : 0 (4, 2, 5)

Baša Nikola - Lukez Goran 3 : 1 (-10, 11, 7, 11)


MAESTRAL - JADRAN 4 : 1

Buvinić Ivan - Otočan Luka 3 : 0 (6, 9, 8)

Auguštin Luka - Španić Leon 0 : 3 (-9, -8, -7)

Deklić Kevin - Augustinović Marino 3 : 0 (2, 6, 8)

Buvinić, Deklić - Španić, Augustinović 3 : 1 (11, -14, 7, 6)

Buvinić Ivan - Španić Leon 3 : 0 (4, 9, 9)


KVARNER - OPATIJA 08 4 : 2

Morić Duško - Meak Donatello 3 : 1 (9, 9, -9, 4)

Ćubelić Antonio - Ganzelja Ivo 2 : 3 (-8, -8, 10, 5, -9)

Trahlić Harri - Simčić Lukas 1 : 3 (8, -7, -7, -6)

Morić, Bačić - Ganzelja, Simčić 3 : 0 (5, 5, 6)

Morić Duško - Ganzelja Ivo 3 : 0 (1, 6, 11)

Trahlić Harri - Šebelja Alen 3 : 0 (4, 10, 7)


Redoslijed nakon 2. kola:

Meč Pobjeda Poraz Omjer Bod

1. MAESTRAL 2 2 0 8 : 1 4

2. VRSAR 2 2 0 8 : 3 4

3. MALINSKA 2 2 0 8 : 5 4

4. MATULJI 1 1 0 4 : 2 2

5. KVARNER 1 1 0 4 : 2 2

6. PAZIN 2 0 2 5 : 8 2

7. OPATIJA 08 2 0 2 4 : 8 2

8. JADRAN 2 0 2 3 : 8 2

9. BROVINJE 2 0 2 1 : 8 2


U 3. kolu 10. 10. 2020. igraju:

Brovinje - Kvarner igraju 8. 10.

Pazin - Maestral

Jadran - Vrsar

Matulji - Malinska D.



U Opatiji je održan kvalifikacijski regionalni turnir za pozivni turnir 2. grupe kadeta i najmlađih kadetkinja. 


Sara Bernaz je kvalifikacijsku grupu prošla kao drugoplasirana pobjedom protiv Babić Poljak (Opatija) 3 : 0 i porazom od Bogović Marije (Malinska) 1 : 3. U 1/4 finalu je bila bolja od Bogović Lane (Malinska) 3 : 1, a u polufinalu je poražena od Kafadar (Srdoči) 1 : 3.


Grupu je prošao i Josip Griparić koji je pobijedio Krznarića (Opatija) i Šakića (Malinska) po 3 : 0, a istim rezultatom je izgubio od Valea (Pula). U 1/4 finalu je bolji od njega bio Bogović Ivan (Malinska) 1 : 3.


Iako se nije prošao kvalifikacijsku grupu stolnotenisač Brovinja Leo Bernaz odigrao je izvrsne mečeve. Dobio je kasnijeg finalista Šebelju (Opatija) 3 : 2, a izgubio od kasnijeg pobjednika Mrkića (Pula) 1 : 3. Kako je Šebelja u grupi pobijedio Mrkića 3 : 2, sva trojica su imala po pobjedu i poraz pa je odluka o prolasku grupe pala na temelju set razlike prema kojoj je Bernaz bio za set prekratak.



Kadeti


BERNAZ Leo - ŠEBELJA Alen (Pula) 3 : 2 (11, 10,  -8,  -8, 9)

- MRKIĆ Andrej  (Pula) 1 : 3 (-9,  8,  -9, -10)



GRIPARIĆ Josip - KRZNARIĆ Dorijan (Opatija) 3 : 0 (1, 3, 5)

- ŠAKIĆ Adrian (Malinska) 3 : 0 (11,  9, 7)

- VALE Deni (Pula) 0 : 3 (-6, -6,  -7)

1/4 - BOGOVIĆ Ivan (Malinska) 1 : 3 (9, -6, -8, -9)



Najmlađe kadetkinje


BERNAZ Sara - BABIĆ POLJAK Zara (Opatija) 3 : 0 (7, 8, 5)

- BOGOVIĆ Marija (Malinska) 1 : 3 (-8,  2,  -4, -7)

1/4 - BOGOVIĆ Lana (Malinska) 3 : 1 (-7, 5, 7, 9)

1/2 - KAFADAR Leona (Srdoči) 1 : 3 (-7,  10, -5, -2)




sport stk brovinje stolni tenis leo bernaz