Trget kup 2018
LC na Facebooku

STK Brovinje nastupio na TOP 8 za kadete, najmlađe kadete i klince Istarske županije

STK Brovinje nastupio na TOP 8 za kadete, najmlađe kadete i klince Istarske županije

11.6.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U subotu i nedjelju su u Vrsaru odigrani TOP 8 turniri Istarske županije u stolnom tenisu. Od stolnotenisača Brovinja nastupili su Bernaz Leo, Griparić Josip, Bernaz Sara i Murtić Dino. 

Najuspješniji je opet bio Bernaz Leo koji  je u kategoriji najmlađih kadeta osvojio drugo mjesto mjesto s omjerom od šest pobjeda i jednim porazom, a u kategoriji klinaca  bio je najbolji bez poraza. Bernaz Sara je u kategoriji klinceza bila druga s omjerom od dvije pobjede i jednim porazom. Uspješnom nastupu  se pridružio i Griparić Josip koji je zauzeo treće mjesto u kategoriji najmlađih kadeta s omjerom od pet pobjeda i dva poraza. Murtić Dino je u kadetskoj konkurenciji zauzeo peto mjesto s omjerom od tri pobjede i četiri poraza.

Turniru su prisustvovali i direktor HSTS-a Renato Čengić te izbornik hrvatske reprezentacije Neven Karković koji su pratili igru mladih istarskih stolnotenisača te sugestijama ukazali trenerima na moguća poboljšanja u treninzima i igri.

Ovim turnirom završila je sezona za stolnotenisače Brovinja koja je za najmlađe bila izuzetno uspješna.

Najmlađi kadeti

Bernaz Leo

- Griparić Josip (Brovinje)

2 : 0 (7, 6)

                   

- Filipović Danijel (Tar)

2 : 0 (2, 1)

                   

- Zidarić Petar (Pula)

2 : 0 (10, 10)

                   

- Fabac Lukas (Novigrad)

2 : 0 (7, 3)

                   

- Vučić Marc (Novigrad)

2 : 0 (9, 9)

                   

- Vale Deni (Pula)

1 : 2 (-4, 7, -9)

 

- Maršić Dominik (Tar)

2 : 0 (6, 2)

 

Griparić Josip

- Bernaz Leo (Brovinje)

0 : 2 (-7, -6)

 

- Vučić Marc (Novigrad)

2 : 1 (2, -10, 4)

                   

- Filipović Danijel (Tar)

2 : 0 (2, 5)

                   

- Vale Deni (Pula)

1 : 2 (8, -5, -10)

                   

- Zidarić Petar (Pula)

2 : 0 (7, 4)

                   

- Maršić Dominik (Tar)

2 : 0 (4, 0)

                   

- Fabac Lukas (Novigrad)

2 : 0 (10, 9)


     Poredak najmlađi kadeti

1.

Vale Deni (Pula)

7 : 0

2.                

Bernaz Leo (Brovinje)

6 : 1

3.                

Griparić Josip (Brovinje)

5 : 2

 

            Klinci

Bernaz Leo 

- Miolin Marco

2 : 0 (1, 6)

                    

- Jurišić Domagoj (Maestral)

2 : 0 (5, 5)

                    

- Zidarić Petar (Pula)

2 : 0 (9, 4)

                    

- Zohil Matija (Pula)

2 : 0 (2, 2)

 

- Vale Deni

2 : 1 (-2, 6, 5)

 

            Poredak klinci

1.

Bernaz Leo (Brovinje)

5 : 0

2.                

Vale Deni (Pula)

4 : 1

3.                

Zidarić Petar (Pula)

3 : 2

           

            Klinceze

Bernaz Sara

- Duračak Hana (Pula)

2 : 1 (-9, 7, 8)

 

- Grbac Ela Veronika (Pula)

1 : 2 (-8, 9, -2)

                   

- Stanojević Anastazija (Pula)

2 : 0 (3, 5)

 

             Poredak klinceze       

1.

Grbac Ela Veronika (Pula)

3 : 0

2.                

Bernaz Sara (Brovinje)

2 : 1

3.                

Duračak Hana (Pula)

1 : 2

           

            Kadeti

Murtić Dino

- Lukez Leo (Vrsar)

2 : 0 (6, 11)

 

- Orbanić Mauro(Kanfanar)

1 : 2 (11, -4, -3)

                   

- Cerić David (Jadran)

2 : 0 (2, 5)

                   

- Vale Michele (Pula)

2 : 0 (5, 6)

                   

- Zidarić Dino (Pula)

1 : 2 (-3, 15, -11)

                   

- Zohil Borna (Pula)

0 : 2 (-7, -8)

                   

- Krtalić Maximilian (Pula)

0 : 2 (-7, -5)

 

             Poredak kadeti          

1.

Orbanić Mauro(Kanfanar)

7 : 0

2.                

Zidarić Dino (Pula)

6 : 1

3.                

Zohil Borna (Pula)

5 : 2

4.

Krtalić Maximilian (Pula)

4 : 3

5.

Murtić Dino (Brovinje)

3 : 4

6.

Vale Michele (Pula)

2 : 5

7.

Lukez Leo (Vrsar)

1 : 6

8.

Cerić David (Jadran)

0 : 7

 

stk brovinje brovinje stolni tenis top 8 kadeti najmlađi kadeti klinci leo bernaz josip griparić sara bernaz dino murtić