Održano proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2019. godinu

Održano proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2019. godinu

26.2.2020. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U utorak 25. veljače, u Sportskom centru Franko Mileta, održano je proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2019. godinu. Za najbolje su proglašeni slijedeći:


Najuspješniji sportaš: FRAN MILETA – Rukometni klub „Rudan Labin“ – 19 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: NIVES JELOVICA – Boćarski klub „Labin“ – 17 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: Boćarski klub „LABIN“ – seniorke - 17 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim uzrastima: MLAĐI KADETI RK „RUDAN LABIN“ – 9 glasova

Najveća muška sportska nada: NIKO FRANKOVIĆ – Rukometni klub „Rudan Labin“ – 8 glasova

Najveća ženska sportska nada: ALKA MILETA – Ženski rukometni klub „Rudar“ – 17 glasova

Najuspješniji trener: ROMANO GRIŽANČIĆ – BK „Labin“ i ženska boćarska reprezentacija Hrvatske – 16 glasova


POSEBNA PRIZNANJA:

Matija Sinožić – JK „Ippon“ - Za zlatnu medalju na PH u judu za mlađe kadete

Ivan Načinović – KBK „Budokai Labin“ - Za brončanu medalju na PH u boćanju za kadete

 Boćarski klub „Labin“ - seniori  - Za 1. mjesto u 3. HBL zapad

Nogometni klub „Rudar“ – pioniri 2 - Za 1. mjesto u JPLI

Sportsko rekreativni klub „Alba“ - za 10 godina postojanja i rada


NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO: g. Franko Zidarić – otac labinske atletike


Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

1. Branko Biočić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, pioniri 2 NK „Rudar“, Niko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.

2. Robi Fonović – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Ivan Načinović, Alka Mileta, Romano Grižančić.

3. Adriano Šćulac – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Niko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.

4. Silvana Fable – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Ivan Načinović, Alka Mileta, Romano Grižančić.

5. Nenad Čakić – Fran Mileta, Natali Zahtila, seniorke BK „Labin“, pioniri 2 NK „Rudar“, Nicolas Pappalardo, Alka Mileta, Romano Grižančić.

6. Edi Kodrin – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Roko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.

7. Borjan Batagelj - Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Ivan Načinović, Alka Mileta, Romano Grižančić.

8. Igor Đerman – Fran Mileta, Natali Zahtila, ŽRK „Rudar“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Niko Franković, Alka Mileta, Diego Datos.

9. Vedran Belušić – Fran Mileta, Nives Jelovica, ŽRK „Rudar“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Ivan Načinović, Alison Bohnke, Josip Faraguna.

10. Remzo Zalihić – Sanjin Grbac, Nives Jelovica, seniori NK „Rudar“, pioniri 2 NK „Rudar“, Nicolas Pappalardo, Alka Mileta, Dean Načinović.

11. Adrijana Prosenjak – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Niko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.

12. Tina Družeta – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Niko Franković, Alison Bohnke, Romano Grižančić.

13. Anton Gregorić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori NK „Rudar“, pioniri 2 NK „Rudar“, Matija Sinožić, Alison Bohnke, Romano Grižančić.

14. Đulijano Kos – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, pioniri 2 NK „Rudar“, Matija Sinožić, Alka Mileta, Romano Grižančić.

15. Romano Grižančić – Robi Ilić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, pioniri 2 NK „Rudar“, Ivan Načinović, Alka Mileta, Josip Faraguna

16. Dario Milevoj – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, pioniri 2 NK „Rudar“, Nicolas Pappalardo, Alka Mileta, Romano Grižančić..

17. Đanluka Miletić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Ivan Načinović, Alka Mileta, Romano Grižančić.

18. Mauro Vidali - Fran Mileta, Natali Zahtila, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Niko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.

19. Danijel Pizentić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Matija Sinožić, Alison Bohnke, Vedran Pizentić.

20. Patrik Franković – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, nije dao glas za mušku nadu, Alka Mileta, Romano Grižančić.

21. Siniša Verbanac – Fran Mileta, Natali Zahtila, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Niko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.


najbolji sportaša grada labina grad labin sportska zajednica grada labina proglašenje