[NAJAVA] Informativni dan za roditelje učenika Srednje škole Mate Blažina

[NAJAVA] Informativni dan za roditelje učenika Srednje škole Mate Blažina

16.11.2015. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

U mjesecu studenome i ožujku svake se školske godine godine u našoj se školi održava tzv. INFORMATIVNI DAN za roditelje naših učenika u vremenu od 17.00 do 18.00. Roditelji osim uobičajenih informacija s razrednicima koje imaju tijekom svakog tjedna u zakazano vrijeme mogu uspostaviti izravni kontakt s predmetnim nastavnicima, stručnom službom i ravnateljem, koji će ih detaljno izvijestiti o uspjehu njihove djece - učenika Srednje škole Mate Blažine.

 

Šk.g. 2015.-2016.

16.11.2015. Najava INFORMATIVNOG DANA za roditelje učenika SŠMB-a U srijedu 18. studenog u SŠMB-u održat će se INFORMATIVNI DAN za roditelje naših učenika u vremenu od 17.00 do 18.00. Roditelji će osim redovnih informacija koje dobivaju od svojih razrednika tijekom tjedna i školovanja U to vrijeme uspostaviti izravni kontakt s predmetnim nastavnicima, stručnom službom i ravnateljem Škole.
Poziv Informativni dan za roditelje - pdf   Raspored primanja po prostorijama - pdf
Plan:
Informativni dan za roditelje (I. polugodište)    18.11.2015.
Informativni dan za roditelje (II. polugodište)   16.03.2016.

 

 

ssmb.hr

 

 

 

 

 

srednja škola mate blažina informacije informativni dan