Mladi stolnotenisači Brovinja nastupili su u jakoj međunarodnoj konkurenciji na 15. Memorijalu Mirko Abramović u Varaždinu

Mladi stolnotenisači Brovinja nastupili su u jakoj međunarodnoj konkurenciji na 15. Memorijalu Mirko Abramović u Varaždinu

12.11.2019. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Mladi stolnotenisači Brovinja nastupili su u jakoj međunarodnoj konkurenciji na 15. Memorijalu Mirko Abramović koji se održao u Varaždinu od 8. do 10. 11. 2019. U subotu je samo Leo Bernaz prošao kvalifikacijsku grupu u kategoriji najmlađih kadeta pobjedama protiv Peraka (Vodovod)  i Kolaka (Cibalia). U osmini finala pobijedio je Slovenca Rešetiča (Krka), ali je u četvrtfinalu nakon velike borbe u pet setova poražen od Austrijanca Meiera (OBV). Protiv istog protivnika Bernaz je igrao i u kategoriji mlađih kadeta dan kasnije i pobijedio 3 : 1 pa je šteta što se u subotu nije probio u polufinale. Nakon prolaska grupe u mlađim kadetima je zapeo u 1/32 finala u izjednačenom meču protiv Komparića (Zagreb).

Josip Griparić je odigrao izvrsno u kadetskoj kategoriji protiv starijih i bolje rangiranih  igrača, ali je ostao trećeplasirani u grupi s jednom pobjedom protiv Maršića (Cibalia) i dva poraza protiv Vinceka (Visa) i Kumara (Zagreb). Dan kasnije, u mlađekadetskoj kategoriji, grupu je prošao kao drugoplasirani pobjedom protiv BJELAJCA (Prijedor) i porazom od DMITROVIĆA (Zagreb). U 1/32 finala je pobijedio ZOLTNERA (Split), a zatim u meču u pet setova zaustavljen u 1/16 finala od RADULOVIĆA (Prijedor).

Emanuel Drndić, Sara Bernaz i Ivana Tubaković nisu uspjeli proći kvalifikacijske grupe.

 

Najmlađi kadeti

 

BERNAZ Leo

- PERAK Sven (Vodovod)

3 : 1 (-9, 8, 8, 6)

 

- KOLAK Ante (Cibalia)

3 : 0 (10, 6, 8)

1/8

- REŠETIČ Amadej (Krka)

3 : 0 (5, 7, 13)

1/4

- MEIER Julian (OBV Austrija) 

2 : 3 (7, -5, 3, -3, -9)

 

 

DRNDIĆ Emanuel

- VOLF Matija (Šenkovec)

0 : 3 (-2,-1, -5)

 

- HRNČIĆ Bono (MGK Drava) 

0 : 3 (-6, -8, -8)

 

- METER Vito (Mladost Zagreb)

0 : 3 (-6, -13, -7)

 

Najmlađe kadetkinje

 

BERNAZ Sara

- ČMELAK Hana (Mihovljani)

0 : 3 (-10, -5, -7)

 

- RAJHER Mia (KOS)

3 : 0 (7, 3, 2)

 

- JELIĆ Petra (Mladost Zagreb)

1 : 3 (7, -9, -5, -11)

 

 

TUBAKOVIĆ Ivana

- ŠAKIĆ Laura (Malinska

0 : 3 (-9, -8, -5)

 

- KOLARIĆ Petra (Mihovljani)

0 : 3 (-5, -9, -7)

 

- VUKELJA Leeloo (Aquaestil)

0 : 3 (-4, -1, -5)

 

Kadeti

 

GRIPARIĆ Josip

- VINCEK Simon (Visa)

1 : 3 (-5, -6, 9, -4)

 

- MARŠIĆ David (Cibalia) 

3 : 2 (9, 7, -7, -9, 4)

 

- KUMAR Filip (Zagreb)

1 : 3 (-6, -6, 5, -9)

 

Mlađi kadeti

 

BERNAZ Leo

- DVORSKI Simon (Visa)

0 : 3 (-2, -2, -8)

 

- MEIER Julian (OBV Austrija)

3 : 1 (8, -1, 10, 9)

1/32

- KOMPARIĆ Tristan (Zagreb) 

1 : 3 (-14, -3, 9, -9)

 

GRIPARIĆ Josip

- BJELAJAC Nikola (Prijedor)

3 : 1 (-9, 9, 6, 9)

 

- DMITROVIĆ Patrik (Zagreb) 

0 : 3 (-9, -10, -9)

1/32

- ZOLTNER Boris (Split)

3 : 2 (12, 4, -6, -11, 10)

1/16

- RADULOVIĆ Miloš (Prijedor)

2 : 3 (-8, 4, -4, 9, -4)

 

 

 

DRNDIĆ Emanuel

- ZRNIĆ David (CMV)

0 : 3 (-3, -4, -3)

 

- ŠKALJIĆ Lukas (Jadran) 

3 : 2 (-9, -7, 12, 9, 12)

 

- GIERLINGER Benjamin (OBV)

0 : 3 (-2, -1, -1)

 

Mlađe kadetkinje

 

BERNAZ Sara

- KASTELIĆ Tija (Krka)

0 : 3 (-3, -1, -3)

 

- BATINIĆ Petra (Novi Zagreb)

3 : 2 (-11, -6, 4, 10, 5)

 

- BEBEK Lana (Dugo Selo)

0 : 3 (-2, -4, -2)

 

 

TUBAKOVIĆ Ivana

- JURIĆ Nina (Zagreb)

0 : 3 (-2, -2, -4)

 

- ČMELAK Hana (Mihovljani)

0 : 3 (-1, -5, -2)

 

- GOJKOVIĆ Neva (Samobor)

0 : 3 (-1, -5, -2)

 

stk brovinje brovinje sara bernaz leo bernaz