Labinjani osvojili 9 medalja na Internacionalnom kickboxing natjecanju „Kutina 2018.“

Labinjani osvojili  9 medalja na Internacionalnom kickboxing  natjecanju „Kutina 2018.“

12.11.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Na tradicionalnom turniru, 20-tom po redu,  u organizaciji  Hrvatskog kickboxing saveza  i domaćeg kickboxing  kluba , nastupilo je  64 kluba iz 6 država sa ukupno 508  natjecatelja.

Labinski natjecatelji  su na ovom natjecanju nastupali u disciplini pointfightinga   te  osvojili  9  medalja : - dvije zlatne,  dvije srebrne  i  5  brončanih,  te pehar za najuspješnijeg pojedinca.

Marino Faraguna  je  osvojio  zlato kod seniora u kategoriji do 84  kilograma. Proglašen je najboljim seniorom  na natjecanju za što je nagrađen peharom.

Alan Tursunović osvojio je zlato  kod starijih kadeta  u kategoriji  do 42 kilograma.

Laura Batelić ima srebro kod mlađih kadetkinja do 28 kg, a kod djevojčica ima broncu.

Paolo Lazarić ima broncu kod seniora do 89 kilograma, kao i Adrian Tursunović  kod starijih kadeta do 42 kilograma, te Nina Negovanović  kod juniorki do 65 kilograma.

Sa dvije bronce može se pohvaliti  Leonarda Smolica i to kod djevojčica i kod mlađih kadetkinja do 28 kilograma.