Labin: Natjecali se dragovoljci i veterani

Labin: Natjecali se dragovoljci i veterani

19.4.2009. // Glas Istre // Objavljeno u kategoriji Ostalo

LABIN - Labinska podružnica Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata jučer je bila domaćin 11. po redu sve sportskog natjecanja dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Istarske županije. U prostorijama i na sportskim terenima Osnovne škole Matije Vlačića održalo se natjecanje u malom nogometu, povlačenju užeta, šahu, boćanju, stolnom tenisu te kartaškim igrama briškuli i trešetama, dok je natjecanje u streljaštvu i kuglanju bilo organizirano u Puli.

Tijekom gotovo cjelodnevnog natjecanja, snagu, vještine i izdržljivost odmjerilo je sveukupno 255 sudionika iz bujske, rovinjske, porečke, pulske i labinske podružnice, iz klubova 119. pulske brigade, 35. inženjerske bojne, Vange kojima su se pridružili i članovi Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata.

Na samom početku događaja prisutne su pozdravili Marijan Mužinić, predsjednik UDVDR-a Istarske županije, predsjednik labinskog ogranka Josip Faraguna i labinski gradonačelnik Tulio Demetlika.

L. S.

veterani natjecanja oš matije vlačića

Remax Labin