KVARNERSKA RIVIJERA: NK Rudar-Baja LSE 3:0 (2:0), Rudar u četvrtfinalu

KVARNERSKA RIVIJERA: NK Rudar-Baja LSE 3:0 (2:0), Rudar u četvrtfinalu

29.5.2008. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Društvo

Drugom pobjedom u skupini juniori labinskog Rudara ipak su stigli samo do drugog mjesta pa će u ¼ finalu 56. Kvarnerske rivijere u petak u 18,oo sati na riječkoj Krimeji igrati sa juniorima Rijeke.

Od prve minute današnjeg susreta bilo je jasno kako će se Labinjani lako „obračunati“ sa slabašnom momčadi iz mađarske Baje, koja je evidentno „zalutala“ na ovo natjecanje i bila „kanta“ za napucavanje i nabijanje gol razlike ostalih momčadi.

Domaći su poveli još u dvadesetoj minuti golom Raifa Mulahalilovića sa šesnaest metara. Pet minuta kasnije, sve dvojbe oko konačnog pobjednika riješio je pojačanje iz porečkog Jadrana Haris Šabić, lucidnim lob-udarcem, također sa šesnaest metara.

Jedanaest minuta prije kraja Ševko Okić na ubačaj Mehića postavlja konačni rezultat susreta.

 

LABIN: Gradski stadion u Zelenicama GLEDATELJA: 250

TEREN: dobar VRIJEME: sunčano

 

GLAVNI SUDAC: Damir Bevčar (Labin)

POMOĆNI SUCI: Zehro OSMIĆ (Labin) i Elvis BREČEVIĆ (Labin)

DELEGAT: Robi FONOVIĆ (Tupljak)

 

LABIN: NK Rudar-BAJA LSE (H-Baja) 3:0 (2:0)

 

NK RUDAR (Labin) - juniori: Ivančić (od 61.-Aničić), Mohorović (od 41.-Hodža), Fonović, Bonaca (od 41.-Omanović), Jajčević, Fejzić, Glavaš (od 61.-Mehić), Vozila, Mulahalilović (od 54.-Cuculić), Šabić, Okić.

TRENER: Igor FARAGUNA

 

NK BAJA LSE (Baja) - juniori: Laszio, Varga, Marton, Gyurity, Kosar, Varnagy, Vedelek, haugy, Alvari (od 57.-Czeller), Kesmarki (od 20.-Szabo), Balasz.

TRENER: Matyas ZOMBORCESEVICS

 

III KOLO-PRVI SUSRET: NK OSIJEK (Osijek) –NK LIVORNO (Livorno) 1:0 (0:0)

 

Rezultati 3. kola U posljednjem kolu po skupinama nije bilo većih iznenađenja, stopostotni učinak zadržali su Sparta Rotterdam i Dinamo.  

Skupina A - Labin

3. kolo:  Livorno - Osijek 0:1

              Rudar - Baja LSE 3:0

Poredak: Osijek 7, Rudar 7,  Livorno 3, Baja LSE 0.

Skupina B - Umag

3.kolo:  Vicenza - Sparta Rotterdam 1:2

              Umag - Hajduk 0:5

Poredak: Sparta Rotterdam 9, Hajduk 6, Vicenza 3, Umag 0

Skupina C - Viškovo

3. kolo:  Milan - Interblock 4:2

               Halubjan - Rijeka 0:0

Poredak: Rijeka 7, Milan 6, Interblock 3, Halubjan 1.

Skupina D - Crikvenica

3. kolo:  Sarajevo - Dinamo 0:1

               Crikvenica - Maribor 0:6

 Poredak: Dinamo 9, Maribor 6, Sarajevo 3, Crikvenica 0.

 

Parovi četvrtfinala

Nakon dana odmora slijede četvrtfinalni susreti na Mavrincima i Krimeji.  

Petak, 30. svibnja:

Čavle, Mavrinci: Dinamo - Hajduk u 16 sati

                          Sparta Rotterdam - Maribor u 18 sati

Rijeka, Krimeja: Osijek - Milan u 16 sati

                          Rijeka - Rudar u 18 sati

 

Foto:LabinSport 

 

Kvarnerska rivijera nogomet NK Rudar Šefko Okić pobjeda četvrtfinale