KVALIFIKACIJE PIG REGIJE ZA POZIVNI TURNIR 2. GRUPE KADETI

KVALIFIKACIJE PIG REGIJE ZA POZIVNI TURNIR 2. GRUPE KADETI

25.10.2021. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Maestral, Vrsar i Matulji nastavljaju s pobjedama u Drugoj hrvatskoj stolnoteniskoj ligi. U 3. kolu stradali su Malinska, Jadran i Pazin. Pula je došla do prve pobjede  protiv Brovinja na domaćem parketu 4 : 2 pa su na začelju poretka bez pobjede ostali Malinska, Brovinje i Pazin.


Rezultati 2. kola


Pula 2

- Brovinje

4 : 2

Jadran

- Vrsar

2 : 4

Malinska D.

- Maestral

0 : 4

Pazin

- Matulji

0 : 4



PULA 2

- BROVINJE

4 : 2

Vale Deni

- Griparić Josip

3 : 0 (8, 3, 9)

Zohil Borna

- Zidarić Dino

3 : 2 (-8, -11, 3, 8, 6)

Vale Michele

- Bernaz Leo

2 : 3 (1, 6, -9, -7, -6)

Mrkić, Vale D.

- Zidarić, Griparić

3 : 0 (10, 9, 5)

Vale Deni

- Zidarić Dino

0 : 3 (-8, -8, -3)

Vale Michele

- Griparić Josip

3 : 0 (6, 6, 6)



JADRAN

- VRSAR

2 : 4

Jardas Ivan

- Kovačev Jadran

1 : 3 (-10, 13, -11, -8)

Augustinović Marino

- Grujović Jan

1 : 3 (-7, -8, 11, -6)

Španić Leon

- Banjac Miodrag

3 : 1 (-5, 4, 9, 6)

Španić, Augustinović

- Kovačev, Grujović

0 : 3 (-4, -9, -11)

Jardas Ivan

- Grujović Jan

3 : 0 (8, 9, 8)

Španić Leon

- Kovačev Jadran

1 : 3 (-7, 7, -7, -5)


 


MALINSKA D.

- MAESTRAL

0 : 4

Šakić Adrian

- Buvinić Ivan

0 : 3 (-10, -6, -9)

Lesica Dominik

- Deklić Kevin

0 : 3 (-4, -3, -4)

Šantić Adrian

- Auguštin Luka

2 : 3 (-5, -3, 9, 10, -12)

Baša, Šakić

- Deklić, Auguštin

0 : 3 (-3, -4, -9)


 


PAZIN

- MATULJI

0 : 4

Lukez Goran

- Matijević Spasoje

0 : 3 (-12, -12, -8)

Fabris Karlo

- Semion Robert

0 : 3 (-8, -4, -9)

Nadišić Mauro

- Kršovnik Leonard

0 : 3 (-8, -5, -11)

Nadišić, Lukez G.

- Matijević, Semion

1 : 3 (-1, 13, -5, -9)


 

Redoslijed nakon 3. kola:


1. MAESTRAL

3

3 : 0

12 : 3

6

2. VRSAR

3

3 : 0

12 : 4

6

3. MATULJI

3

3 : 0

12 : 5

6

4. JADRAN

3

2 : 1

10 : 8

5

5. PULA 2

3

1 : 2

6 : 8

4

6. MALINSKA D.

3

0 : 3

7 : 10

3

7. BROVINJE

3

0 : 3

5 : 12

3

8. PAZIN

3

0 : 3

2 : 10

3


          

U 4. kolu 6. 11. 2021. igraju:


Brovinje

- Malinska D.

 

Jadran

- Pula 2

 

Maestral

- Pazin

 

Vrsar

- Matulji

 


 


 

 

 

 

GRIPARIĆ Josip

- STRILČIĆ Matija (Malinska)

3 : 0 (8, 10, 6)

 

- ŠAKIĆ Adrian (Malinska)

3 : 0 (5, 7, 9)

 

- TERZIĆ Ivan (Srdoči)

3 : 0 (1, 4, 3)

1/4

- BERNAZ Leo (Brovinje)

0 : 3 (-8, -9, -10)

 

 

BERNAZ Leo

- LESICA Dominik (Malinska)

3 : 0 (8, 7, 6)

 

- ZIDARIĆ Petar (Pula)

2 : 3 (-9, -7, 9, 8, -15)

1/4

- GRIPARIĆ Josip (Brovinje)

3 : 0 (8, 9, 10)

1/2

- BOGOVIĆ Ivan (Malinska)

3 : 1 (-8, 7, 9, 4)

Finale

- STRILČIĆ Matija (Malinska)

0 : 3 (-6, -11, -8)

 

Kadeti

 

 

Već sljedeći vikend stolnotenisače Brovinja u Vrsaru očekuje Pozivni turnir 2. grupe u kategoriji mlađih kadetkinja na kojem će nastupiti Sara Bernaz dok je Leo Bernaz temeljem plasmana na rang listi mlađih kadeta osigurao plasman na TOP 16.

 

Griparić je grupu prošao bez poraza pobijedivši kasnijeg pobjednika Strilčića (Malinska), Šakića (Malinska) i Terzića (Srdoči), ali je zaustavljen u 1/4 finalu od Bernaza.

U Srdočima su održane kvalifikacije PIG regije za Pozivni turnir 2. grupe kadeta. Od stolnotenisača Brovinja nastupili su Leo Bernaz i Josip Griparić.
Leo Bernaz osvojio je drugo mjesto izgubivši u finalu od Strilčića (Malinska). Grupu je prošao kao drugoplasirani pobjedom protiv Lesice (Malinska) i porazom od Zidarića (Pula). U 1/4 finala igrao se klupski obračun između njega i Griparića, a u polufinalu je pobijedio Bogovića (Malinska). Kako je plasman na Pozivni turnir 2. grupe osigurao samo prvoplasirani Strilčić, Bernaz će za eventualni plasman morati pričekati moguća otkazivanja nastupa.



sport stolni tenis borvinje leo bernaz