Kršan: Prijem za zlatnog boćara Matea Načinovića

Kršan:  Prijem za zlatnog boćara Matea Načinovića

5.12.2018. // Glas Istre // Objavljeno u kategoriji Društvo

Čelnici Općine Kršan upriličili su prigodan prijem za Matea Načinovića, mladog boćara iz Čepića, člana talijanskog Pontesea, osvajača naslova svjetskog prvaka u štafetnom izbijanju na SP koje se krajem listopada ove godine održalo u Kini. Zajedno sa svojim kolegom Marinom Ćubelom u finalu bio je bolji od talijanskog dvojca.

Mateu Načinoviću je ovo druga medalja s istog SP jer je dva dana prije osvajanja svjetskog zlata u mix štafeti zajedno s Carolinom Bajrić iz ŠB Čavle osvojio brončanu medalju.

Uz iskrene čestitke na postignutim vrhunskim rezultatima, kao i izraženoj nadi za buduće sportske ali i privatne uspjehe, Mateu je u ime Općine Kršan predan prigodan dar izrađen posebno za tu namjenu – zlatna boća. (B. Bi.)

mateo načinović prijem općina kršan kršan valdi runko

Remax Labin