Izazovi online nastave - iskustva iz prakse, Mirjana Dobrić

Izazovi online nastave - iskustva iz prakse, Mirjana Dobrić

20.4.2021. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Društvo

U ovim kaotičnim uvjetima u kojima živimo i radimo, sada smo više nego ikad pozvani  čuvati i osnaživati emocionalne potencijale naših učenika, snažno im dati do znanja da nam je stalo, jer će ih to ohrabriti da preuzmu i svoj dio odgovornosti, ali i voditi brigu o sebi kako bi mogli dati našim učenicima cjelovitu  podršku. Time jačamo i njihovo mentalno zdravlje koje je preduvjet razvoja kognitivnih potencijala, obrazovnih postignuća i zdravog razvoja mlade osobe."
(Tekst: Mirjana Dobrić)
Preuzimanje:
Prezentacija Izazovi online nastave - iskustva iz prakse, Mirjana Dobrić, prof., psiholog-savjetnik - pdf
Članak Izazovi online nastave za Školske novine, Mirjana Dobrić, prof., psiholog-savjetnik - pdf  
Školske novine, Zagreb OVDJE!

mirjana dobrić psihologija online nastava