82,61% maturanata labinske srednje škole upisalo visoko pozicionirane studijske programe

 82,61% maturanata labinske srednje škole upisalo visoko pozicionirane studijske programe

19.7.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

Od ukupno 86 učenika maturanata četverogodišnjih programa naše škole koji su prijavili ispite državne mature  73 je  steklo pravo pristupanju ispitima državne mature u ljetnom roku i to 27 učenika strukovnih programa i 46 učenika gimnazijalaca. Od toga broja njih 69 je uspješno položilo sve ispite obveznog dijela, dok 4 učenika nije s uspjehom položilo ispite obveznog dijela. Rezultati o broju upisanih  po izboru pokazuju  da  je 57 (82,61 %) naših učenika upisalo  studijske programe koji su bili  visoko pozicionirani na njihovoj prioritetnoj  listi (42 učenika - 1. izbor, 9 učenika - 2.izbor, 4 učenika - 3. izbor, 2 učenika - 4. izbor).

Više: http://www.ssmb.hr/666/82-61-nasih-maturanata-upisalo-visoko-pozicionirane-studijske-programe

Foto: Foto Festival Labin

srednja škola mate blažine labin maturanti upisi