16. Zimska malonogometna liga Labinštine: Izvještaj prvog vikenda

16. Zimska malonogometna liga Labinštine: Izvještaj prvog vikenda

15.12.2008. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Prvog vikenda natjecanja u XVI zimskoj malonogometnoj ligi Labinštine, postignuti su slijedeći rezultati:

 

PRVO KOLO:

Prva liga:

15:45 Zemljoradnik - Santa Domenica 2:3

16:20 Marinero - Albona 0:0

16:55 Harlem - Arsia 3:2

17:30 Štrmac Hidraulika Nino - Cement 6:2

 

Druga liga:

12:00 Vozilići - San Martino c.b. Empire 2:1

12:35 Flanona Fist - Dream Team 1:1

13:10 Showtime - Novi Foji 3:1

Veni Vidi Vici slobodni

 

Liga veterana:

14:00 TEP RWE Powers - Veterani Raša 1:5

14:35 Veterani Kršan - Marinero 2:1

15:10 Legende - BMG `95 2:3

TE Plomin slobodni

 

DRUGO KOLO:

Prva liga:

17:00 Arsia - Santa Domenica 0:6

17:35 Albona - Zemljoradnik 5:1

18:10 Harlem - Štrmac Hidraulika Nno 1:4

18:45 Cement - Marinero 0:1

 

Druga liga:

15:15 Dream Team - Showtime 2:1

15:50 S. Martino c.b. Empire - Flanona 2:2

16:25 Veni Vidi Vici - Vozilići 4:2

Novi Foji slobodni

 

 

Liga veterana:

13:30 TE Plomin - Veterani Kršan 0:3

14:05 Marinero - TEP RWE Powers 2:3

14:40 Veterani Raša - Legende 0:2

BMG `95 slobodni

 

 

PAROVI SLIJEDEĆEG VIKENDA:

SUBOTA, 20. 12. 2008.

 

Liga Osnovnih škola:

11:45 OŠ „Ivan Goran Kovačić" - OŠ „Vitomir Širola Pajo"

12:20 OŠ „Ivan Batelić" - OŠ „Ivo Lola Ribar"

12:55 OŠ „Vladimir Nazor" - OŠ „Matija Vlačić"

 

Liga veterana:

13:30 TEP RWE Powers - TE Plomin

14:05 BMG `95 - Veterani Raša

14:40 Legende - Marinero

Veterani Kršan slobodni

 

Druga liga:

15:15 Flanona - Veni Vidi Vici

15:50 Showtime - S. Martino c.b. Empire

16:25 Novi Foji - Dream Team

Vozilići slobodni

 

Prva liga:

17:00 Santa Domenica - Albona

17:35 Štrmac H. Nino - Arsia

18:10 Marinero - Harlem

18:45 Zemljoradnik - Cement

 

NEDJELJA, 21. 12. 2008.

Liga veterana:

15:00 TE Plomin - Legende

15:35 Veterani Kršan - TEP RWE Powers

16:10 Marinero - BMG `95

Veterani Raša slobodni

 

Druga liga:

16:45 Vozilići - Flanona

17:20 S. Martino c.b. Empire - Novi Foji

17:55 Veni Vidi Vici - Showtime

Dream Team slobodni

 

Prva liga:

18:30 Arsia - Albona

19:05 Harlem - Zemljoradnik

19:40 Štrmac h. Nino - Marinero

20:15 Cement - Santa Domenica

 

 

Izvršni odbor MNU Labin

zimska liga mali nogomet sport 16.Zimska malonogometna liga MNU Labin Robi Fonović Damir Čerljenko