DUBIOZNA TRANZICIJA U ZIMU
28.11.2013. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Glazba
Dubioza kolektiv pozdravlja prelazak iz jeseni u zimu uz prigodnu akustičnu izvedbu pjesme "Tranzicija"
Video je snimljen u siječnju 2013., u Orcières-u, u Francuskoj, za vrijeme jedne dugačke vožnje žičarom.
Dubioza je pjesmu izvela u dvije gondole, a sinkronizacija svirke je postignuta tako što su svi slušali metronom u istom tempu.
Svi falševi u izvedbi su uzrokovani velikom nadmorskom visinom, razrijeđenim zrakom i manjkom ugljik-monoksida u plućima i bend se ogradio od eventualne emotivne boli učinjene slušanjem ovog snimka.
Dubioza planira da nakon "Krivo je more 2", "Sjećam se" i "Tranzicije" i ostale pjesme s “Apsurdistana" u sljedećem periodu dobiju web-videe akustičnih verzija.
Sve to možete pratiti na YouTube kanalu benda na adresi www.youtube.com/dubiozatv
Link za web-video: www.youtube.com/Tranzicija
albium web gondole tv Dubioza Kolektiv video spot jesen zima tranzicija akustična izvedba koncert snimanje visina Apsurdistan Tranzicija Francuska