Zapaženi rezultati judaša JK Ippona na Kupu Jaska | Edib Jagodić najuspješniji natjecatelj u svom uzrastu

12.11.2019. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U subotu 09.11.2019. natjecatelji judo kluba Ippon nastupili su na natjecanju Kup Jaska 2019 u Jastrebarskom. Natjecanje je okupilo 430 natjecatelja iz 35 klubova iz Hrvatske i inozemstva.

Najbolji su rezultat ostvarili borci u uzrastu do 14 godina gdje su Edib Jagodić (-55kg) i David Sandić (-66kg) stupili na najviše postolje i kući odnijeli zlatne medalje, dok je Lukas Jakovljević (-46kg) osvojio srebrnu medalju. Za Ediba Jagodića dodatan uspjeh je bio i to što je proglašen najuspješnijim natjecateljem u uzrastu.

U uzrastu do 16 godina Edib Jagodić (-55kg) i Lukas Jakovljević (-46kg) osvojili su srebrne medalje, Paolo Giambastiani (-66kg) plasirao se na 5.mjesto

U uzrastu do 12 godina plasman su ostvarili Giambastiani Luca (-50kg) i Muškardin Antea (+52kg) plaasiravši se na 5.mjesto.

U uzrastu do godina slavila je Luna Zahtila (-36kg) sa osvojenom brončanom medaljom.

Natjecatelje je vodio trenenr Vedran Pizentić.

jk ippon labin jk ippon judo borilački sportovi lukas jakovljević edib jagodić david sandić