Uspjesi učenika Osnovne škole `Ivo Lola Ribar` Labin na županijskim natjecanjima

Uspjesi učenika Osnovne škole `Ivo Lola Ribar` Labin na županijskim natjecanjima

23.4.2014. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

Najbolji uspjesi iz matematike:

2. mjesto - Nino Basanić, IV.razred    (mentorica: Loreta Kranjac Načinović)

2. mjesto - Martin Šverko, VI.razred     (mentor: Ivan Špodnjak)

3.mjesto - Petar Dundara, V.razred     (mentorica: Matea Špoljarić )

Dobri rezultati i uspjesi naših ponosa, naših  105 učenika koji su sudjelovali na školskim natjecanjima, još su dodatno potvrđeni činjenicom da se njih 16  uspjelo plasirati na ovogodišnja županijska natjecanja iz sedam različitih predmeta : matematike, hrvatskoga jezika, biologije, kemije, geografije, Lidrana. Fotografije možete pogledati OVDJE.

Još se očekuju rezultati sa županijskih sportskih natjecanja koja su u tijeku.

Na Županijskim natjecanjima su sudjelovali sljedeći učenici:

Lidrano:

·         IV.razred: Silvia Gobo (literarni rad); mentor : Tamara P.Franković (PŠ Vozilići)

·         V.razred: Mario Turković (Školski list); mentor : Jangela S.Budimir

Matematika:

·         IV.razred : Nino Basanić; mentor:Loreta K.Načinović  (PŠ Kature)

·        IV.razred : Elin Franković; mentor:Sanja Štucin (PŠ Vinež)

·         V. razred : Petar Dundara i Natali Lazarić; mentor:Matea Špoljarić 

·         VI. razred : Martin Šverko;mentor:Ivan Špodnjak

·         VII. razred: Marko Damjanić; mentor : Matea Špoljarić

Hrvatski jezik :

·         VIII. razred: Massima Milevoj i Franjo Martić;mentor:Mariza Miletić

Geografija :

·         V.razreda:  Chiara Golja i Petar Dundara;mentor: Ondina Franković

·         VI.razred: Nika Kamenar ; mentor: Ondina Franković

Biologija :

·         VIII.razred: Massima Milevoj; mentor: Irena Prepušt Pužar

Kemija :

·         VII.razred: Elena Miletić; mentor: Marija Karužić

·         VIII. razred: Massima Milevoj; mentor: Marija Karužić

Učenica Massima Milevoj (VIII. razred) uspjela se plasirati na 3 županijska natjecanja : iz hrvatskoga jezika (5.mjesto), biologije (5.mjesto) i kemije (8.mjesto)  te je bila sudionica Novigradskog proljeća za izrazito uspješne, kreativne učenike RH .

Na Županijskom natjecanju Crvenog križa sudjelovala je i grupa naših učenika 7. razreda uz voditeljicu - učiteljicu Ilonu Burić.

Osim njih, na županijsku razinu natjecanja poslano je 10 likovnih radova iz likovne kulture,a 3 učenika su sudjelovali na školi stvaralaštva Novigradsko proljeće: Massima Milevoj VIII.b , Marko Klapčić VII.a, Stela Dermit V.c

Čestitke našim vrijednim učenicima i njihovim mentorima!

 

Ester Stemberger,prof.

pedagoginja škole,

koordinator natjecanja

 

Osnovna škola `Ivo Lola Ribar`

 

 

oš ivo lola ribar natjecanja županijsko natjecanje obrazovanje