U Gradskoj knjižnici Labin uskoro kreću radionice stripa za školarce!

U Gradskoj knjižnici Labin uskoro kreću radionice stripa za školarce!

29.7.2025. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

Gradska knjižnica Labin nastavlja s edukativnim i zabavnim  aktivnostima za djecu. Novost ovogodišnjeg programa „Ljeto u knjižnici“ je četverodnevna radionica izrade stripa pod stručnim vodstvom profesora Vladimira Papića, nagrađivanog autora kratkih priča i voditelja brojnih radionica kreativnog pisanja.

Radionice stripa održavat će se od 4. do 8. kolovoza u jutarnjem terminu, od 10:30 do 12:00, u dvorani Gradske knjižnice Labin i namijenjene su učenicima od 5. do 8. razreda.

Broj sudionika je ograničen te se mole svi zainteresirani da sudjelovanje djeteta prijave osobno u Knjižnici ili putem telefona na broj 852-257.

Sudjelovanje je besplatno!

Program „Ljeto u knjižnici“ sufinanciran je sredstvima Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske.

gradska knjižnica labin ljeto u knjižnici strip vladimir papić radionica