U final fouru malonogometnog Kupa Hrvatske Potpićan 98 završio na 4.mjestu

27.4.2008. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Društvo

1/2 finale mal. nogom. Kupa Hrvatske / SPLIT: MNK BRODOSPLIT-MNK POTPIĆAN 98. 4:0 (1:0)

Malonogometaši Potpićan 98. dostojanstveno su se oprostili od plasmana u finale završnice Kupa Hrvatske. U subotu,26.4 su u maloj dvorani splitskih Gripa, pred dvjestotinjak gledatelja, koliko se sakupilo pri kraju susreta, poraženi od favoriziranog domaćina, malonogometaša Brodosplit inžinjeringa sa 4:0. Gosti su se odlično držali prvih dvadeset minuta koje su domaći riješili sa minimalnih 1:0.

• 1:0 BOGDANOVIĆ u 7. minuti

Uvodne minute prolaze uglavnom u ispitivanju snaga bez izrazitijih prigoda za zgoditak.

Prvi pogađaju domaći preko Bogdanovića, koji je uspješno končao jedan solo prodor i svladao Funčića.

Polije gola, igra se uglavnom na sredini terena bez ozbiljnijih nakana jedne i druge momčadi da ugroze protivničkog vratara.

Bilo je to sve u prvih dvadeset minuta.

DRUGO POLUVRIJEME

Počinje napadima domaće momčadi, gosti se brane i čekaju prigodu iz kontre.

• 2:0 BAJRUŠEVIĆ u 24. minuti

Četvrta minuta nastavka donosi „kopiju“ akcije iz koje su domaći poveli samo je razlika što sada pogađa Bajrušević.

• 3:0 REŠETAR u 25. minuti

Minut kasnije biljarska kombinacija Grdović – Rešetar iz koje ovaj drugi neobranjivo trese Funčićevu mrežu.

• 4:0 GRDOVIĆ u 34. minuti

Devet minuta kasnije, najbolji domaći malonogometaš Grdović sa šest metara precizno šutira a Funčić po četvrti put ide po loptu u svoju mrežu.

Sve u svemu zaslužena pobjeda domaćih.

SPLIT: KSC Gripe – mala dvorana GLEDATELJA: 200

SUCI: Janošević i Pristovnik (obojica Zagreb)

DELEGAT: TEDIĆ-SUTRA (Split)

SPLIT: MNK Brodosplit-MNK Potpićan 98. (Potpićan) 4:0 (1:0)

MNK POTPIĆAN 98 (Potpićan): Funčić, Hoxha, Radusin, Drndić, Radić, Juričić, Fejzić, Miletić, Martedić, Runko.

TRENER: jasminko MUJIĆ

MNK BRODOSPLIT (Split): Jukić, Lončar, Banić, Šimurina, Laura, Grdović, Đulat, Brnabić, Bogdanović, Bajrušević, Dana, Rešetar.

TRENER: Alen DELPONT

za 3. mjesto / SPLIT: MNK POTPIĆAN 98.-MNK MAROF 0:2 (0:0)

Malonogometaši Potpićna 98.nisu ostvarili očekivani rezultat na završnici malonogometnog Kupa Hrvatske u Splitu. Nakon sinoćnjeg poraza u ½ finalu od domaćeg Brodosplita danas su u borbi za treće mjesto nanovo poraženi od drugoligaške malonogometne momčadi Marof iz Novog Marofa. Utakmica se slobodno može svesti po jedan nazivnik: Igra na jedan gol, na onaj Marofa. Prosto se ne da opisati što su Potpićanci danas poslijepodne promašivali na splitskim Gripama. A onda s ponovilo staro nogometno pravilo, kad ne zabiješ-primiš. Odluka je pala u trideset trećoj minuti kada Martan savladao Funčića. Točku na „i“ stavio je Petrić par minuta kasnije. Sve u svemu loša izvedba potpićanskih malonogometaša, posebno u fazi napada.

SPLIT: Mala dvorana KSC „Gripe GLEDATELJA: 50