Trget kup 2018
LC na Facebooku

TAJANA LEGAC I NIKA KAMENAR ZAKLJUČALE "RUDARSKA" VRATA / ŽRK Rudar vs ŽRK Sisak 33:17 (13:7)

12.3.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Pozitivnu nisku uspješnih igara nastavile su u subotu labinske rukometašice, protiv solidne ekipe Siska i tako i nadalje ostale na sjajnom drugom mjestu drugoligaških ženskih ekipa.
Posebice je dojmljiv,kao i u mnogim proteklim scenarijima, bio nastavak susreta, u kojem desetak minuta nisu dopustile goščama zgoditak u našoj mreži, te tada serijom 7:0 pobjegle na ogromnih 20:7.
Kasnije,kako utakmica ulazi u svoj smiraj,prednost raste iz minute u minutu,sve do konačnih +16.

Briljirale su naše vratarke, Tajana Legac(11) koja je "poskidala" i 4 sedmerca gošćama iz Siska, te mlada Nika Kamenar, koja je u zadnjih desetak minuta susreta uspjela obraniti 5 udaraca Sisčanki i upotpuniti večeras odlično izdanje naših vratarki.

Što se tiče samog početka utakmice, već u desetoj minuti bilo je 6:1 za labudice.
Možda par tehničkih pogrešaka više, prijestupa i koraka u tom dijelu utakmice, održavalo je gošće u igri, no cijela je utakmica večeras zapravo tekla u samo jednom smjeru. Visokoj pobjedi naših cura, u kojoj je trener dao priliku svim igračicama.

Okrećemo se novom velikom izazovu, gostovanju kod odlične ekipe Zaprešića koja se nalazi medju pet najboljih ekipa lige.Idemo se boriti.
ŽRK Rudar: Kamenar, Zenković 1, Peršić 3, Šumberac, Kogej 3, Raspudić 4, Zahtila, V. Belušić 3, Vrkić 5, D. Belušić 5(2), Legac, Jelčić 1, Korša, Lepinjica 3(1), Rodić 5.Trener:Diego Datos
ŽRK Sisak: Kardaš, Ančić, Potkonjak 1, Čavrak 2, Dobrić, Knežević 4(1), B. Nišević 2, Repustić, Karanović 3, M. Nišević 5(1), Medaković, Gućanac