STK Brovinje na 1. Otvorenom turniru HSTS-a

STK Brovinje na 1. Otvorenom turniru HSTS-a

3.10.2011. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Društvo

U  subotu i nedjelju 1./2. listopada 2011. Zagrebu je odigran 1. Otvoreni turnir HSTS-a na kojem su se okupili svi trenutno najbolji stolnotenisači u kategorijama od najmlađih kadeta do juniora uključujući i sve reprezentativce.

U kategoriji najmlađih kadetkinja Emili Topčagić je s tri pobjede: Bešenić (Drava) 3 : 0, Petrović (Vukovar) 3 : 1 i Ilić (Samobor) 3 : 0 prošla skupinu kao prvoplasirana. U 1/8 finala bila je bolja od Vukelić (Crikvenica) 3 : 2, a onda – ovaj put u 1/4 finalu, opet pet setova u meču s trenutno trećom igračicom na rang listi HSTS-a Petrom Bulić (Dugo Selo).

Topčagić E.

- Bešenić (Drava, Žabnik)

3 : 0 (2, 4, 9)

 

- Petrović (Vukovar)

3 : 1 (7, -15, 7, 3)

 

- Ilić (Samobor)

3 : 0 (2, 10, 10)

 

- Vukelić (Crikvenica)

3 : 2 (7, -9, -8, 5, 8 )

 

- Bulić (Dugo Selo)

2 : 3 (-5, 5, -12, 7, -9)

 

Kadeti Dario Jurišić i Axel Topčagić su kao drugoplasirani prošli skupine, ali su zaustavljeni u 1/16 finala od Murata (Brckovljani) odnosno Graovca (Srdoči.)

Topčagić je u skupini pobijedio Tršinskog (Zabok) 3 : 1, a izgubio od Hreleca (Varaždin)

0 : 3.

Jurišić je u skupini imao dvije pobjede 3 : 0 protiv Cvjetića (Tis) i Strmečkog (MAK) te poraz istim rezultatom od Jambora (Čakovec). U 1/32 finala pobijedio je Raića (Lokomotiva) 3 : 1.

 

Jurišić D.

- Cvjetić (Tis)

3 : 0 (5, 5, 6)

 

- Strmečki (MAK)

3 : 0 (1, 4, 3)

 

- Jambor (Čakovec)

0 : 3 (-7, -6, -2)

1/32

- Raić (Lokomotiva)

3 : 1 (-7, 9, 10, 9)

1/16

- Murat (Brckovljani)

0 : 3 (-6, -8, -7)

 

 

Topčagić A.

- Hrelec (Igea Varaždin)

0 : 3 (-7, -4, -5)

 

- Tršinski (Zabok)

3 : 1 (8, -5, 9, 11)

1/32

-

 

1/16

- Graovac (Srdoči)

0 : 3 (-5, -3, -7)

U nedjelju se turnir nastavio u mlađekadetskoj i juniorskoj konkurenciji.

Raymond Dobrić je skupinu prošao kao drugoplasirani nakon pobjeda protiv Dvorskog (Pula) i Bogovića (TA Zagreb) po 3 : 0 i poraza protiv Petrovića (V. Gorica) 2 : 3. U 1/32 finala pobijedio je Polovića (Kvarner) 3 : 2, a zatim je u 1/16 finala zaustavljen od reprezentativca Hrvatske Horvata (IGEA Varaždin) 0 : 3.

Ivinić je u skupini bio izvrstan pobjedama 3 : 0 protiv Gusaka (Graničar) i Švende (Poreč) te

3 : 2 protiv dvanaestog s rang liste Vidačeka (IGEA Varaždin). Kao prvoplasirani je bio slobodan u 1/32 finala, a zatim je izgubio od Zeljka D. (Zagreb) 0 : 3.

 

Dobrić R.

- Dvorsky (Pula)

3 : 0 (8, 4, 3)

 

- Bogović (TA zagreb)

3 : 0 (7, 3, 2)

 

- Petrović (V. Gorica)

2 : 3 (-8, -9, 11, 10, -10)

1/32

- Polović (Kvarner)

3 : 2 (-11, 9, 10, -8, 5)

1/16

- Horvat (IGEA Varaždin)

0 : 3 (-7, -9, -9)

 

 

Ivinić F.

- Gusak (Graničar)

3 : 0 (6, 6, 7)

 

- Švenda-Đurić (Poreč)

3 : 0 (2, 6, 5)

 

- Vidaček (IGEA Varaždin)

3 : 2 (11, 9, -3, -4, 9)

1/32

-

 

1/16

- Zeljko D. (Zagreb)

0 : 3 (-8, -8, -8)

 

 

U kategoriji mlađih kadeta Antonio Smoković se nije uspio plasirati u završnicu s dva poraza i jednom pobjedom u skupini

 

Smoković A.

- Soldatić (Nova Vas)

3 : 0 (4, 7, 6)

 

- Ognjanović (IGEA)

0 : 3 (-2, -6, -5)

 

- Zrna (Šenkovac)

0 : 3 (-9, -8, -4)

 

 

stk brovinje 1. otvoreni turnir hsts emili topcagic dario jurašic axel topcagic raymond dobric fabio ivinic antonio smokovic