Solin poražen kod Potpićna 98 ADT

30.3.2016. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Ako je dosad postojala bilo kakva sumnja u ostanak u Prvoj HMNL, malonogometaši Potpićna 98 ADT danas su je odagnali pobjedom protiv Solinjana.

Već u prve četiri minute Potpićanci preko Bojkića i Lalića stižu do 2:0, a nakon toga u nekoliko navrata Funčić brani prednost. Ipak, u 17. minuti Vedran Duvnjak smanjuje što je najavilo zanimljiv nastavak susreta.

No, Alen Lalić novim pogotkom u 21. minuti vraća domaćinu +2, a Duvnjak se također drugi put zapisuje u listu strijelaca šest minuta kasnije. Ipak, nada gostiju „tinjala“ je samo tri minute nakon čega je Patrik Drndić pogodio za 4:2.

Gostujući kapetan Pjero Andrijašević „zakomplicirao“ je situaciju golom u 33. minuti pa su gosti ponovno bili na gol zaostatka. Krenuli su i s vratarom, ali to je „izrodilo“ samo „hattrick“ Patrika Drndića do kraja susreta.

Autor: Elvis Uravić