LC Live

Šest medalja za JK Ippon na kupu Maksimira

16.4.2019. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U subotu 13.04.2019. natjecatelji judo kluba Ippon nastupili su na 24. Međunarodnom judo kupu Maksimira održanom u Podsusedu.  Na natjecanju je sudjelovalo 396 boraca iz 35 klubova iz Hrvatske i inozemstva.

U uzrastu do 12 godina do postolja i brončane medalje stigle su Alison Bohnke u kategoriji -36kg i Antea Muškardin u kategoriji –52kg. U ovom se uzrastu natjecao i Arian Bartolić, ali je ovoga puta ostao bez plasmana.

U uzrastu do 14 godina, niz odličnih rezultata je nastavljen pa su tako zlatne medalje osvojili Lukas Jakovljević u kategoriji –38kg i Edib Jagodić u kategoriji –55kg, srebrnu medalju osvojio je David Sandić u kategoriji –66kg, dok je Arian Hrvatin bio treći u kategoriji -66kg. Gabriel Banišić  osvojio je 5. mjesto u kategoriji –50kg.

Natjecatelje je vodio trener Vedran Pizentić.