Prva olimpijada osnovnih škola Labštine: OŠ Ivo Lola Ribar sveukupni pobjednik

Prva olimpijada osnovnih škola Labštine: OŠ Ivo Lola Ribar sveukupni pobjednik

22.5.2009. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Danas, 22. 05., podijeljene su i posljednje medalje na 1. Olimpijadi OŠ Labinštine te pehari za najbolje škole u ukupnom poretku. Najbolja škola 1. Olimpijade je „Ivo Lola Ribar“ Labin, drugoplasirana je „Matija Vlačić“ Labin, a trećeplasirana „Vladimir Nazor“ Potpićan. Pehar za fair play dobila je OŠ „Ivan Goran Kovačić“ Čepić.

 

.

RUKOMET – ŽENE

½ FINALE

PO:18.05.-12,1o

SŠ“MB“

Labin ILR-Nedešćina

25:4

PO:18.05.-12,55

SŠ“MB“

Labin MV-Potpićan

14:4

ZA PLASMAN

SR:20.05.-13,3o

SŠ“MB“

Za 3. mj. Nedešćina-Potpićan

13:11

SR:20.05.-14,1o

SŠ“MB“

FINALE Labin ILR-Labin MV

13:9

RUKOMET - MUŠKI

PO:18.05.-11,oo

SŠ“MB“

Skupina A Labin MV-Čepić

19:5

PO:18.05.-11,35

SŠ“MB“

Skupina B Nedešćina-Labin ILR

1:14

PO:18.05.-12,45

SŠ“MB“

Skupina A Raša-Labin MV

11:23

PO:18.05.-13,2o

SŠ“MB“

Skupina B Potpićan-Labin ILR

6:12

PO:18.05.-14,oo

SŠ“MB“

Skupina A Čepić-Raša

16:12

PO:18.05.-15,o5

SŠ“MB“

Skupina B Potpićan-Nedešćina

19:5

ZA PLASMAN

SR:20:05.-12,oo

SŠ“MB“

za 3. mj. Čepić-Potpićan

6:12

SR:20:05.-12,4o

SŠ“MB“

FINALE Labin ILR-Labin MV

7:13

MALI NOGOMET - MUŠKI

UT:19.05.-11,3o

OŠ“ILR“

Skupina A Labin MV-Raša

7:0

UT:19.05.-12,o5

OŠ“ILR“

Skupina B Labin ILR-Potpićan

1:2

UT:19.05.-12,4o

OŠ“ILR“

Skupina A Nedešćina-Labin MV

2:2

UT:19.05.-13,15

OŠ“ILR“

Skupina B Čepić-Labin ILR

0:9

UT:19.05.-13,5o

OŠ“ILR“

Skupina A Raša-Nedešćina

3:2

UT:19.05.-14,25

OŠ“ILR“

Skupina B Potpićan-Čepić

9:2

½ FINALE

SR:19.05.-10,3o

OŠ“ILR“

½-I 1A-2B Labin MV-Labin ILR

1:7

SR:19.05.-11,15

OŠ“ILR“

½-II 1B-2A Potpićan-Raša

4:0

ZA PLASMAN

SR:20:05.-15,oo

SŠ“MB“

Za 3. mj. Labin MV-Raša

4:0

SR:20:05.-15,4o

SŠ“MB“

FINALE Labin ILR-Potpićan

8:7

STOLNI TENIS - ŽENE

POJEDINAČNO

1. KRUG

UT:19.05.-10,oo

OŠ“ILR“

Delić (La-ILR)-Džeferović (La-MV)

1:2

UT:19.05.-10,oo

OŠ“ILR“

Jusić (La-ILR)-L.Dobrić (Čepić)

0:2

UT:19.05.-10,oo

OŠ“ILR“

Hodžić (La-ILR)-P.Dobrić (La-MV)

0:2

REPESAŽ

UT:19.05.-11,oo

OŠ“ILR“

Hodžić

BB

½ FINALE

UT:19.05.-12,oo

OŠ“ILR“

L.Dobrić-Hodžić

1:3

UT:19.05.-12,oo

OŠ“ILR“

P.Hodžić-Džaferović

3:0

ZA PLASMAN

UT:19.05.-13,oo

OŠ“ILR“

za 3. mj.: L.Dobrić-Džaferović

0:3

UT:19.05.-13,oo

OŠ“ILR“

FINALE:Hodžić-P.Dobrić

3:2

PAROVI

UT:19.05.-14,oo

OŠ“ILR“

Labin ILR-Labin MV

3:1

STOLNI TENIS – MUŠKI

POJEDINAČNO

1. KRUG

UT:19.05.-10,oo

OŠ“ILR“

Kokot (La-MV)-Begić (Potpićan)

2:0

UT:19.05.-10,oo

OŠ“ILR“

Panić (La-ILR)-Babić (Čepić)

2:0

UT:19.05.-10,oo

OŠ“ILR“

Džeferović (La-MV)-Brušić (Potpićan)

2:1

UT:19.05.-10,oo

OŠ“ILR“

Dobrić (La-MV)-Subašić (La-ILR)

2:0

UT:19.05.-10,oo

OŠ“ILR“

Celić (Potpićan)-Ristić (La-ILR)

0:2

REPESAŽ

UT:19.05.-11,oo

OŠ“ILR“

Begić-Babić

2:0

UT:19.05.-11,oo

OŠ“ILR“

Celić-Subašić

0:2

¼ FINALE

UT:19.05.-12,oo

OŠ“ILR“

Dobrić-Begić

2:0

UT:19.05.-12,oo

OŠ“ILR“

Ristić-Džaferović

1:2

UT:19.05.-12,oo

OŠ“ILR“

Panić-Braušić

2:1

UT:19.05.-12,oo

OŠ“ILR“

Kokot-Subašić

1:2

½ FINALE

UT:19.05.-13,oo

OŠ“ILR“

Dobrić-Džaferović

3:0

UT:19.05.-13,oo

OŠ“ILR“

Panić-Subašić

1:3

ZA PLASMAN

UT:19.05.-14,oo

OŠ“ILR“

za 3. mj. Džaferović-Panić

3:2

UT:19.05.-14,oo

OŠ“ILR“

FINALE: Dobrić-Subašić

3:0

PAROVI

UT:19.05.-13,oo

OŠ“ILR“

Labin ILR-Labin MV

1:3

UT:19.05.-14,oo

OŠ“ILR“

Labin MV-Potpićan

3:0

UT:19.05.-15,oo

OŠ“ILR“

Potpićan-Labin ILR

3:2

ODBOJKA – ŽENE

½ FINALE

ČE:21.05.-12,oo

OŠ“MV“

Labin ILR-Nedešćina

2:0

ČE:21.05.-12,35

OŠ“MV“

Labin MV-Raša

2:1

ZA PLASMAN

ČE:21.05.-14,55

OŠ“MV“

za 3. mj.: Nedešćina-Raša

0:2

ČE:21.05.-16,1o

OŠ“MV“

FINALE: Labin MV-Labin ILR

0:2

KOŠARKA – MUŠKI


ČE:21.05.-13,1o

OŠ“MV“

A Labin MV-Raša

19:6

ČE:21.05.-13,45

OŠ“MV“

B Labin ILR-Potpićan

10:13

ČE:21.05.-14,2o

OŠ“MV“

A Raša-Nedešćina

12:11

ČE:21.05.-15,35

OŠ“MV“

A Labin MV-Nedešćina

7:5

ZA PLASMAN

ČE:21.05.-16,55

OŠ“MV“

za 3. mj.: Raša-Labin ILR

5:21

ČE:21.05.-17,3o

OŠ“MV“

FINALE: Labin MV-Potpićan

11:23

ATLETIKA – ŽENE

PE:22.05.-11,oo

St.Zelenice

60 metara

ILR

PE:22.05.-11,oo

St.Zelenice

1.000 metara

ILR

PE:22.05.-11,oo

St.Zelenice

Štafeta 4 x 100

ILR

PE:22.05.-11,oo

St.Zelenice

Bacanje loptice

ILR

ATLETIKA – MUŠKI

PE:22.05.-11,oo

St.Zelenice

60 metara

VN

PE:22.05.-11,oo

St.Zelenice

1.200 metara

VŠP

PE:22.05.-11,oo

St.Zelenice

Štafeta 4 x 100

ILR

PE:22.05.-11,oo

St.Zelenice

Bacanje loptice

ILR

.

 

PREGLED OSVOJENIH MEDALJA

&

BODOVA ZA SVEUKUPNOG POBJEDNIKA

TRENUTNI

PLASMAN

OSNOVNA

ŠKOLA

ZLATO

SREBRO

BRONCA

UKUPNO

BODOVA

E/M

POJ

E/M

POJ

E/M

POJ

1.

Ivo Lola Ribar LABIN

2

8

2

6

-

2

79

2.

Matija Vlačić LABIN

2

2

2

5

1

4

62

3.

Vladimir Nazor POTPIĆAN

1

1

1

1

1

4

39

4.

Ivan Batelić RAŠA

-

-

-

-

1

1

19

5.

Vitomir Širola Pajo SV.NDELJA

-

1

-

-

1

1

18

6.

Ivan Goran Kovačić ČEPIĆ

-

-

-

-

-

-

8

.

IZVOD IZ PROPOZICIJA ZA BODOVANJE:

  • U pojedinačnoj konkurenciji zlatna medalja se boduje sa 3, srebrena sa 2 a brončana sa 1 bodom,
  • U momčadskoj/ekipnoj konkurenciji broj momčadi/ekipa se množi sa 2 što je maksimalni broj bodova za prvog, preostali broj momčadi/ekipa se množi sa 2 što je broj bodova za drugo mjesto, za treće – broj momčadi/ekipa umanjen za dva (prvi i drugi) pa pomnožen sa 2, itd…..
  • U slučaju jednakog broja bodova odlučuje osvojeni broj zlatnih medalja, a ako je jednak broj i zlatnih odlučuje osvojeni broj srebrenih medalja….

Prvolasirani po disciplinama: 

60 metara djevojke: 

Sara Jurašić Ivo Lola Ribar 8.44
Arnela Vehabović Ivo Lola Ribar 8.58
Marina Gržanić Vladimir Nazor 8.78
 

60 metara dječaci: 

Mateo Celić Vladimir Nazor 7.44
Endi Miletić Ivo Lola Ribar 7.54
Stefano Fornažar Vladimir Nazor 7.94
 

1000 metara djevojke: 

Alma Hujdurović OŠ "Ivo Lola Ribar" 03:34,8
Gordana Boić OŠ "Ivo Lola Ribar" 04:00,9
Rea Begić OŠ "Vitomir Širola Pajo" 04:04,9
 

1200 metara dječaci: 

Luka Ružić OŠ "Vitomir Širola Pajo" 03:56,8
Edi Paliska OŠ "Ivo Lola Ribar" 04:04,6
Luka Paliska OŠ "Ivo Lola Ribar" 04:07,7
 
 

Bacanje loptice djevojke: 

Ira Glavičić OŠ "Ivo Lola Ribar" 47,30
Natali Zahtila OŠ "Matija Vlačić" 46,18
Antonia Jelčić OŠ "Matija Vlačić" 45,20
 

Bacanje loptice dječaci: 

Ademir Hujdurović OŠ "Ivo Lola Ribar" 69,00
Stefano Zulijani OŠ "Matija Vlačić" 63,10
Pjero Glavičić OŠ "Matija Vlačić" 60,60
 

Štafeta 4 X 100 metara djevojke: 

1. OŠ "Ivo Lola Ribar" 59.66
2. OŠ "Vladimir Nazor" 1:04.37
3. OŠ "Ivan Batelić" 1:06.00
 

Štafeta 4 X 100 metara dječaci: 

1. OŠ "Ivo Lola Ribar" 52.53
2. OŠ "Matija Vlačić" 53.00
3. OŠ "Vladimir Nazor" 53.96
 
 

Konačni redoslijed škola: 

  1. OŠ „Ivo Lola Ribar“ Labin   79 bodova
  2. OŠ „Matija Vlačić“ Labin   62 boda
  3. OŠ „Vladimir Nazor“ Potpićan  39 bodova
  4. OŠ „Ivan Batelić“ Raša   19 bodova
  5. OŠ „Vitomir Širola Pajo“   18 bodova
  6. OŠ „Ivan Goran Kovačić“ Čepić    8 bodova
 
 

Prvoplasiranima pripao je i veliki prijelazni pehar kojeg će čuvati u svojim vitrinama do iduće olimpijade.

 

Foto: LabinSport

prva olimpijada osnovnih škola olimpijada dječja olimpijada sport djeca oš ivo lola ribar