Prva Olimpijada osnovnih škola Labinštine - svečano otvaranje kao na pravoj Olimpijadi

Prva Olimpijada osnovnih škola Labinštine - svečano otvaranje kao na pravoj Olimpijadi

18.5.2009. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Danas je spektakularnom ceremonijom svečanog otvaranja u Sportskoj dvorani Srednje škole „Mate Blažina“ u Labinu, pred osam stotina gledatelja, uglavnom osnovnoškolaca i njihovih nastavnika, započela Prva olimpijada osnovnih škola Labinštine. U glazbeno scenskom programu, kojeg je maestralno vodila Morin Kudić, znalački podižući atmosferu i unoseći veliko veselje među prisutne mališane na tribinama, posebno je efektan bio nastup labinskih mažoretkinja.

.

Kruna cijele priredbe bilo je unošenje olimpijske zastave i mimohod svih sudionika Olimpijade uz frenetičnu podršku od svojih navijačkih skupina, čije su boje navijačkih zastavica podudarale s bojom majica predstavnika njihove škole.

.

Olimpijadu su zajednički otvorili, stari a od danas i novi gradonačelnik Labina, Tulio Demetlika i kolega mu iz Svete Nedelje, također stari i novi općinski načelnik, Srećko Mohorović. Po okončanju ceremonije svečanog otvaranja u labinskoj su dvorani započela natjecanja u rukometu za muške i ženske.

 

Zbog nekih promjena u rasporedu, koje će biti poznate u toku dana, raspored ostalih natjecanja donosimo nakon što on bude konačno definiran.

 

 

RUKOMET – ŽENE

 

½ FINALE

PO:18.05.-12,1o

SŠ“MB“

Labin ILR-Nedešćina

25:4

PO:18.05.-12,55

SŠ“MB“

Labin MV-Potpićan

14:4

ZA PLASMAN

SR:20.05.-13,3o

SŠ“MB“

Za 3. mj. Nedešćina-Potpićan

 

SR:20.05.-14,1o

SŠ“MB“

FINALE Labin ILR-Labin MV

 

 

RUKOMET MUŠKI

 

PO:18.05.-11,oo

SŠ“MB“

Skupina A Labin MV-Čepić

19:5

PO:18.05.-11,35

SŠ“MB“

Skupina B Nedešćina-Labin ILR

1:14

PO:18.05.-12,45

SŠ“MB“

Skupina A Raša-Labin MV

11:23

PO:18.05.-13,2o

SŠ“MB“

Skupina B Potpićan-Labin ILR

6:12

PO:18.05.-14,oo

SŠ“MB“

Skupina A Čepić-Raša

16:12

PO:18.05.-15,o5

SŠ“MB“

Skupina B Potpićan-Nedešćina

 

ZA PLASMAN

SR:20:05.-12,oo

SŠ“MB“

Za 3. mj. Čepić-

 

SR:20:05.-12,4o

SŠ“MB“

FINALE Labin ILR-Labin MV

 

 

MALI NOGOMET

 

UT:19.05.-11,3o

SŠ“MB“

Skupina A Labin MV-Raša

 

UT:19.05.-12,o5

SŠ“MB“

Skupina B Labin ILR-Potpićan

 

UT:19.05.-12,4o

SŠ“MB“

Skupina A Nedešćina-Labin MV

 

UT:19.05.-13,15

SŠ“MB“

Skupina B Čepić-Labin ILR

 

UT:19.05.-13,5o

SŠ“MB“

Skupina A Raša-Nedešćina

 

UT:19.05.-14,25

SŠ“MB“

Skupina B Potpićan-Čepić

 

½ FINALE

UT:19.05.-15,1o

SŠ“MB“

½-I 1A-2B

 

UT:19.05.-16,1o

SŠ“MB“

½-II 1B-2A

 

ZA PLASMAN

SR:20:05.-15,oo

SŠ“MB“

Za 3. mj. PORAŽENI I-II

 

SR:20:05.-15,4o

SŠ“MB“

FINALE POBJEDNICI I-II

 

 LabinSport

olimpijada osnovnih škola dječja olimijada sport zabava SSGL siniša verbanac