LC Live

Prijateljska nogometna utakmica: NK Opatija-NK Rudar 1:1 (1:1)

17.2.2014. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Minulog vikenda gotovo sve naše momčadi odigrale su kontrolne utakmice. Nakon pobjede u Martinskom, seniorska momčad je trebala odigrati četvrtu kontrolnu utakmicu u Opatiji protiv istoimene momčadi,inače „lidera" III.HNL-Zapad, međutim zbog natopljenog terena, utakmica se odigrala na umjetnoj travi  stadiona Kantride. Bez obzira što su obije momčadi nastupile bez „udarnih igli", odigrali  su živu i dinamičnu utakmicu u kojoj su domaći bili nešto bliži pobjedi, ali se remi ipak može smatrati najpravednijim ishodom. Poveli su domaći u 13. minuti, iz kornera kojeg je izveo Čubelić, Vozila slabo reagira, odnosno boksa loptu u vlastitu mrežu. Konačan rezultat u 35. minuti postiže Matulja,kojeg dugom loptom sa svoje polovice igrališta proigrava Stepčić, a ovaj lobom sa 30-ak metara matira domaćeg vratara.

Juniorska i kadetska momčad su u nedjelju, 16.02. u Rovinju protiv istoimenog domaćina,  odigrali prijateljske utakmice. Juniorska momčad je u vrlo dobroj i ravnopravnoj utakmici protiv trenutno prvoplasirane momčadi u II.HNL-Zapad,tek pri kraju utakmice pokleknula i izgubila minimalnim rezultatom 1:0. Kadetska momčad je u svojevrsnoj golijadi, ispustila sigurno vodstvo od 3:1 i dopustila vršnjacima NK Rovinja da već izgubljenu utakmicu u drugom poluvremenu, sa dva zgoditka, dovedu do egala. Kadetska momčad je dan prije u Martinskom protiv juniorske momčadi NK Jedinstvo Omladinac odigrala po istom scenariu kao i u Rovinju uz isti krajnji rezultat, 3:3.

Najmlađe momčadi U-9, U-11 B , U-11 A, ove su nedjelje  gostovale u Šmriki , mjestu pored Kraljevice, gdje su odmjerili snage protiv momčadi sastavljene od igrača NK Pomorca i NK Borca .

Sve su naše momčadi nastupile sa po godinu dana mlađom djecom u odnosu na  domaćina, pa s toga ne iznenađuju porazi svih naših selekcija.

U narednom tjednu, prvi  će na zeleni travnjak izaći seniori koji će u srijedu,19.02. gostovati u Potpićnu protiv NK Potpićan Učka 72, a tri dana kasnije u „generalki" pred početak prvenstva, gostovati će u Izoli  protiv tamošnjeg slovenskog trećeligaša.

Istoga dana, odnosno u subotu,22.02. juniorska i kadetska momčad gostovati će u Novigradu protiv svojih vršnjaka iz istoimenog kluba, dok će  Pioniri gostovati u Rijeci kod NK Lučki Radnik. Nedjelju u jutro na Labinski Gradski stadion trebali bi istrčati momčadi U-9,U-11B,U-11A, a za protivnika imaju momčadi iz Šmrike.