Plesni odjel UŠ Matko Brajša Rašana na seminaru u Karlovcu

Plesni odjel UŠ Matko Brajša Rašana na seminaru u Karlovcu

5.9.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

Dana 3.09.2018. u Gradskom kazalištu „Zorin dom“ u Karlovcu održana je plesna predstava s temom „Unutar zagrljaja“ u izvedbi Plesne kompanije Almada iz Portugala u suradnji s učenicama Plesnog odjela naše Škole i Kreativnog dječjeg ansambla Free Dance iz Karlovca. Predstava je bila rezultat trodnevnog seminara iz suvremenog plesa na kome su sudjelovale naše učenice: Mai Poldrugovac, Ana Bučić, Bernarda Barbić, Viktoria Višković i Daria Trudnikov u pratnji učitelja Melite Spahić Bezjak i Vitalijem Klokom-
Seminarom i druženjem nakon predstave s predstavnicima iz Portugala rodila se ideja i planovi o novoj suradnji između škola koja će se, nadamo se, nastaviti i u budućnosti. Predstavi je prisustvovao i veleposlanik Portugala u Republici Hrvatskoj.
Čestitamo našim učenicama na ovom lijepom nastupu te uspješnom i zanimljivom početku nove školske godine!


FB

uš matko brajša rašan plesni odjel umjetnička škola glazba melita lasek ples