Peti poraz u nizu MNK Potpićan AD Tokić

24.11.2015. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Malonogometaši Potpićna 98 ADT poraženi su peti puta zaredom, ovog puta bez dvojbe od kvalitetnije momčadi, Split Tommya. Poveli su domaći nakon što je Čeligija izbio sam na vratara Jukića i volejom pogodio za 1:0. Prethodno je, u četvrtoj minuti, Jasprica zatresao vratnicu. No, niti minutu kasnije Čeligija i Jelovčić ulaze u jedan duel, a lopta ulazi u gol, suci ga pripisuju gostujućem igraču.

U desetoj minuti Grcić pogađa vratnicu, a minutu kasnije Genario koristi istrčavanje Starčića pa pogađa efektno iz okreta za 1:2. I onda, reklo bi se odlučujućih 90 sekundi u režiji Franca Jelovčića.

Najprije je u 12. minuti blokirao udarac Jasprice koji je prošao i vratara, da bi se minutu i pol kasnije oslobodio Patrika Drndića i efektno poentirao za 1:3. Nadu Potpićancima vraća Lalić 17 sekundi prije kraja prvog dijela, na asistenciju Jasprice, a kojeg je uposlio mlađi Drndić.

Nakon šest minuta „al pari“ igre uslijedila je nespretnost Pećara i Starčića nakon jednog ubačaja za 2:4, a ubrzo je i Laura povisio na tri pogotka prednosti gostiju. Jedan Čeligijin udarac je Brazilac Genario usmjerio u svoju mrežu u 34. minuti za 3:5, a onda je uslijedio nekoliko pokušaja domaćih nakon kojih je Jukić pokazao zašto je i danas jedan od najboljih vratara Europe. U posljednjim sekundama Suton pogađa za konačnih 3:6.