OŠ“Ivo Lola Ribar“obilježila svoj dan - Dan škole

OŠ“Ivo Lola Ribar“obilježila svoj dan - Dan škole

11.5.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

U srijedu, 9.svibnja  u OŠ „Ivo Lola Ribar“ u veselom ozračju, obilježen je još jedan Dan škole. Nogometne ekipe petih razreda su međusobno odigrale prijateljske utakmice uz podršku ostalih učenika navijača, a u školskim kuhinjama matične i područnih škola Kature, Vinež i Vozilići nudio se posebno napravljen zdrav doručak. U holu škole je već tradicionalno održana priredba uz nastup školskoga zbora, izvrsnih solista, učenika matične  i područnih škola koji su se predstavili, pjesmom, plesom i kazivanjem nagrađenih stihova koje su sami napisali. Uzvanici su u holu škole mogli razgledati i likovne radove učenika. Ravnatelj škole, gospodin Miro Alilović, osvrnuo se na izvrstan rad škole u posljednjih godinu dana, a najuspješnijim učenicima i njihovim mentorima na ovogodišnjim natjecanjima podijelio je pohvalnice i prigodne poklone za uloženi trud i postignuti uspjeh. Na ovogodišnjim županijskim natjecanjima znanost mladima sudjelovalo je 32 učenika,a na  sportskim županijskim natjecanjima 48. Od njih se 12 plasiralo na državna natjecanja. Ravnatelj je posebno naglasio uspješnu suradnju s Gradom Labinom i Općinom Kršan. S ponosom ističemo kako smo i u ovoj školskoj godini uspješno potvrdili naš ZLATNI status Eko škole te su učenici eko grupe s ponosom podigli eko zastavu! Svečanosti se odazvala i zamjenica gradonačelnika grada Labina, nekadašnja učenica naše škole, gospođa Federika Mohorović Čekada, koja se zahvalila na dosadašnjoj veoma uspješnoj suradnji Škole i Grada, poželjela svim učenicima, učiteljima i stručnim suradnicima te ravnatelju škole mnogo uspjeha u daljnjem radu te čestitala svima na izvrsnim rezultatima . Osvrnula se i na dosadašnje, ali i najavila buduće investicije Grada u OŠ „Ivo Lola Ribar“ Labin. Školska priredba završila je izvrsnom izvedbom zbora pjesme „Život nije siv“ te veselom svirkom trojice harmonikaša naše škole. Zahvaljujemo se svim uzvanicima,  članovima Školskoga odbora, roditeljima, učiteljima i učenicima što su svojom prisutnošću uveličali ovaj dan. OŠ Ivo Lola Ribar

oš ivo lola ribar labin dan škole miro alilović dan europe