Olimpijski festival dječjih vrtića Labinštine

Olimpijski festival dječjih vrtića Labinštine

21.5.2022. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Danas se na gradskom stadionu u Labinu održao Olimpijski festival dječjih vrtića Labinštine. Kako ni ove godine festival nije održan na nivou države, Labin ga je organizirao samostalno, u bliskoj suradnji sa Gradom Labinom i samim dječjim vrtićem.

Na festivalu je nastupilo oko 150-ero djece – predškolaraca, iz svih vrtića sa područja Labinštine: Pjerina Verbanac sa svim podružnicama, vrtić Gloria i vrtić Kockica iz Kršana.

 

Natjecali su se u 4 discipline: trčanje 50 m, skok u dalj s mjesta, bacanje loptice i štafeta 4 x 25 m. Sve discipline održale su se u dvije kategorije - djevojčice i dječaci, a najboljima u svakoj kategoriji dodijeljene su medalje.

 

Festival je održan pod pokroviteljstvom Grada Labina i Sportske zajednice Istarske županije i Sportske zajednice Grada Labina, a u organizaciji Sportske zajednice i Atletskog kluba „Albona“.Olimpijski festival dječjih vrtića Labinštine - Labin, 20. 05. 2022.            
            
KONAČNI POREDAK 50 m DJEČACI            
1.    Gabriel Cuculić    BUBAMARE    9:20
2.    Matteo Martinčić    SOVICE    9:34
3.    Kian Sadiković    ZVJEZDICE    10:75
            
KONAČNI POREDAK 50 m DJEVOJČICE            
1.    Inaaya Ibrišević    GLORIA    9:15
2.    Vita Maria Rajković    LEPTIRIĆI    9:20
3.    Dorotea Bučić    KOCKICA    9:68
            
KONAČNI POREDAK SKOK U DALJ DJEČACI            
1.    Vigo Crevar    ZVJEZDICE    1.75
2.    Doren Jakovčić    KOCKICA    1.65
3.    Vito Vukelić    MEDVJEDIĆI    1.57
            
KONAČNI POREDAK SKOK U DALJ DJEVOJČICE            
1.    Lota Načinović    SOVICE    1.57
2.    Nina Vuletović    RABAČKI DELFINI    1.49
3.    Petra Sandić    GLORIA    1.43
            
KONAČNI POREDAK BACANJE LOPTICE DJEČACI            
1.    Carlos Dusman    GLORIA    20.25
2.    Mario Jan Matković    ZVJEZDICE    17.45
3.    Vitto Miletić    LOPTICE    17.44
            
KONAČNI POREDAK BACANJE LOPTICE DJEVOJČICE            
1.    Lusi Dobrić    LE OLIVE    15.18
2.    Lucija Šuran    GLORIA    11.71
3.    Alani Licul    LE OLIVE    10.76
            
KONAČNI POREDAK ŠTAFETA DJEČACI - FINALE            
1.    TRATINČICE        23:81
2.    ZVJEZDICE        26:11
3.    KOCKICE        32:82
            
KONAČNI POREDAK ŠTAFETA DJEVOJČICE - FINALE            
1.    GLORIA        23:45
2.    SOVICE        23:69
3.    KOCKICA        24:95
            
            
KONAČNI POREDAK UKUPNO            
1.    GLORIA        12
2.    ZVJEZDICE        8
3.    SOVICE        7
            
PEHAR ZA FAIR-PLAY - SOVICE           

održan festival dječjih vrtića labinštine dječji vrtići
Galerija fotografija (13)