IAB 02
LC na Facebooku

Održano proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2017. godinu - Laureati Fran Mileta i Nives Jelovica

Održano proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2017. godinu - Laureati Fran Mileta i Nives Jelovica

23.2.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U petak je u Sportskom centru Franko Mileta, održano proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2017. godinu. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

Najuspješniji sportaš:
FRAN MILETA – Rukometni klub „Mladi rudar“ – 10 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica:
NIVES JELOVICA – Boćarski klub „Labin“
– 18 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA:
Boćarski klub „LABIN“ – seniorke -
20 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim uzrastima:
MLAĐE KADETKINJE ŽRK „RUDAR“
10 glasova

Najveća muška sportska nada:
PETAR DUNDARA – Judo klub „Ippon“ –
10 glasova

Najveća ženska sportska nada:
PAOLA ŠIROL – Judo klub „Ippon“ –
10 glasova

Najuspješniji trener:
ROMANO GRIŽANČIĆ – BK „Labin“ –
16 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:
Ivana Knapić – AK „Albona“ 
- Za trostruki naslov prvakinje Hrvatske u atletici
Alan Tursunović – KBK „Budokai Labin“ - Za trostruki naslov prvaka Hrvatske u kickboxingu
Malonogometni klub „Albona“ (danas MNK „Albona Potpićan '98“) - za 30 godina postojanja i rada
Kickboxing klub „Budokai Labin“ - za 40 godina postojanja i rada

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:
g. Zlatko Arapović – dugogodišnji rukometni sportski radnik  


Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

1. Elvis Uravić – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Leo Dragovina, Manola Miletić, Romano Grižančić
2.
Branko Biočić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Petar Dundara, Manola Miletić, Romano Grižančić
3.
Robi Fonović – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić
4.
Adriano Šćulac – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić
5.
Silvana Fable – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Romano Grižančić
6.
Edi Kodrin – Fran Mileta, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Dino Husejnagić, Paola Širol, Romano Grižančić.
7.
Dino Škopac - Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Romano Grižančić.
8.
Remzo Zalihić – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Leo Dragovina, Manola Miletić, Romano Grižančić
9.
Josip Štemberga – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Dino Husejnagić, Manola Miletić, Romano Grižančić
10.
Roberto Gobo – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Alan Tursunović, Nika Kamenar, Romano Grižančić.
11.
Dalibor Zupičić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Nika Kamenar, Romano Grižančić.
12.
Teuta JakupovićEdis Kurtić, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Ervin Kiršić.
13.
Nikol BonetaRicardo Bolterstein, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Petar Dundara, Paola Širol, Vedran Pizentić.
14.
Đulijano KosFran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Manola Miletić, Romano Grižančić
15.
Romano Grižančić – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Manola Miletić, Ervin Kiršić.
16.
Dario MilevojEdis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Leo Dragovina, Paola Širol, Romano Grižančić
17.
Đanluka Miletić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, nije glasao za nadu, Romano Grižančić.
18.
Mauro Vidali - Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Nika Kamenar, Romano Grižančić.
19.
Tomislav Martinčić – Ricardo Bolterstein, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Petar Dundara, Paola Širol, Vedran Pizentić.
20.
Patrik Franković Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Dino Husejnagić, Manola Miletić, Ilija Lovrinović.
21.
Siniša VerbanacFran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić.  



Foto: Sportska zajednica Grada Labina FB

sportaš grada labina izbor sportski centar franko mileta fran mileta nives jelovica boćarski klub labin žrk rudar petar dundara paola širol romano grižančić