Održano 1. kolo MTB zimske lige Istre i Kvarnera

18.11.2014. // Radio Labin // Objavljeno u kategoriji Sport

Članovi labinskog Brdskobiciklističkog kluba IstraBIKE, njih 12, sudjelovali su u nedjelju  u 1. kolu 8. MTB zimske lige Istre i Kvarnera održanoj u Kozini. Najbolje plasirani Labinjan bio je Goran Vidas koji je u ukupnom poretku zauzeo 12. mjesto, a u kategoriji U-30 treće.

Treće mjesto u svojim kategorijama osvojili su i braća Skira. Nino Skira u kategoriji U13, a Toni Skira u kategoriji U15. Noa Bertović zauzeo je četvrto mjesto u svojoj kategoriji U15, Marin Bastijanić u istoj je kategoriji bio peti, a Neven Mulavdić šesti. Mario Radolović u ukupnom je poretku osvojio 80, a u kategoriji U30 14. mjesto.

Nenad Labinjan ukupno je bio 59., a u kategoriji U40 Nikola Šalja u istoj je kategoriji osvojio 24. mjesto, dok je u ukupnom poretku na cilj stigao 61. Bazilio Radović u ukupnom poretku zauzeo je 53 mjesto, a u kategoriji U50 12 mjesto, Robert Faraguna bio je 64., a u kategoriji U50 13., dok je Nevres Mulavdić na cilj u ukupnom poretku stigao 90., a u kategoriji U50 osvojio je 18. mjesto. U 1. kolu 8. MTB zimske lige Istre i Kvarnera sudjelovalo je 100 natjecatelja. Sljedeće kolo na rasporedu je ove nedjelje u Šišanu.