Održan 20. ljubljanski maraton

27.10.2015. // Radio Labin // Objavljeno u kategoriji Sport

Na 20. ljubljanskom maratonu, održanom jučer u Ljubljani nastupilo je 20-ak tisuća trkača i trkačica iz raznih zemalja, a među njma i Ivan Stanić, Sandi Lukšić, Sandi Milohanić i Ivana Puškarić iz Triatlon kluba Albona Extreme Labin.

U maratonu je nastupio Ivan Stanić, koji je stazu dužine 42 kilometara pretrčao za 3 sata i 18 minuta te ciljem prošao 276. ukupno plasirani, a u svojoj kategoriji M50 osvojio je 25. mjesto.

Na polumaratonu dužine 21 kilometar nastupio je Sandi Lukšić te s vremenom od 1 sata i 29 minute ciljnu ravninu prošao je kao 313. ukupno plasirani, a u kategoriji M40 zauzeo je 56. mjesto. Ivani Puškarić bilo je potrebno 2 sata i 24 minute za pretrčati istu stazu te je u ženskoj konkurenciji ciljem prošla 2741., a u katgoriji M30 zauzela je 421. mjesto. Ivanu je tijekom utrke pratio Sandi Milohanić, koji je u muškoj konkurenciji u katgoriji M30 osvojio 712. mjesto.

Na maratonu je trčala i Kršanka Aleksandra Đorđić. Svoj drugi polumaraton u životu istrčala je za 2 sata 28 minuta.