Odlični rezultati mladih labinskih atletičara u V.kolu Kvarnerske lige za mlađe i starije kadete i kadetkinje

Odlični rezultati mladih labinskih atletičara u V.kolu Kvarnerske lige za mlađe i starije kadete i kadetkinje

13.10.2015. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U subotu 10. listopada na riječkoj Kantridi održano je V. kolo kvarnerske lige za mlađe i starije kadete i kadetkinje. Atletičari atletskog kluba Albona ostvarili su pregršt dobrih rezultata i visokih plasmana.

Na pobjedničkom postolju našli su se Erik Franković 1. mjesto 60m i 200m, Mario Rajković 2. mjesto u skoku u vis i bacanju vortexsa, Natali Lazarić 1. mjesto na 600m, Ivana Knapić 1. mjesto na 300m, Nina Negovanović 2. mjesto u skoku u dalj i 3. mjesto na 200m, Paola Franković 2. mjesto 60m i 3. mjesto u skoku u dalj,  štafeta 4x60m u satavu Laura Kožuh, Nina Negovanović, Paola Franković, Viktorija Bucul 1. mjesto.

Nakon mlađih i starijih kadeta na red su došli i cicibani i limači koji su svoje natjecanje imali u nedjelju 11. listopada u atletskoj dvorani Kantrida u IV. kolu  dječje kvarnerske lige. Ekipnom natjecanju za najmlađe po IAAF Kid`s athletic programu.

Ekipa cicibana Albone zauzela je drugo mjestou konkurenciji devet ekipa a nastupili su u sastavu Erin Mohorović, Kelly Tomanjik, Gaia Bruna Užičanin, Marko Mucić, Magdalena Mucić, Agata Miletić Lupetin, Cristiana Licul i Anai Dagostin.



Ekipa limača također je zauzela drugo mjesto u konkurenciji šest ekipa a nastupili su u sastavu Rebecca Files, Leon Slomić, Leonarda Josipović, Antonio Batelić, Lucia Gobo, Nina Kos, Ariana Iljadica i Jakov Gobo.



Cicibani su se natjecali u križnom skakanju, štafetnom skoku u dalj s mjesta, štafeti sprint - prepone i utrci izdržljivosti na 3 minute, a limači u skoku u dalj kratkim zaletom, preskakanju vijače, štafeti sprint - slalom i utrci izdržljivosti na 5 minuta.


Oba natjecanje organizirao je atletski savez primorsko goranske županije, a uz Albonu nastupili su još Kvarner Rijeka, Liburnija Rijeka, Grobnik Čavle, Jadran Crikvenica i Krk.



Ukupni rezultati mlađih i starijih kadeta

Mlađi kadeti:

60m   1. Erik Franković (8,4),
200m 1. Erik Franković (28,1),
vortex 2. Mario Rajković (43,50),
vis      2.Mario Rajković (1,25)

Mlađe kadetkinje:

600m 1. Natali Lazarić (2:06,1),
dalj    2. Nina Negovanović (4,17), 3. Paola Franković (4,13), 4. Viktoria  
         Bucul (3,98), 8. Laura Kožuh (3,71), 12. Rafaela Faraguna (3,46)
60m   2. Paola Franković (8,9), 6. Laura Kožuh (9,6), 8. Viktoria Bucul
         (9,7)
200m 3.Nina Negovanović (32,5)

4x60m 1. (Kožuh, Negovanović, Franković, Bucul)

Starije kadetkinje:

300m 1. Ivana Knapić (43,8)

 

 

 

PR

 

 

trčanje ivana knapić natali lazarić erik franković ak albona atletika skok u vis