NK Rudar raspisao natječaj za marketing i PR menadžera

3.10.2014. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Izvršni odbor NK Rudar, na sastanku održanom 01.listopada 2014. godine, donio je odluku o raspisu natječaja za radno mjesto:

                                     marketing i PR menadžer m/ž

                                                jedan (1) izvršitelj

KRATAK OPIS POSLOVA:

  • Ugovaranje i učlanjivanje podupirućih članova (fizičke i pravne osobe) shodno odlukama Izvršnog odbora o uvjetima za članstvo
  • Vođenje evidencije i komunikacija s članovima kluba i Skupštine
  • Izrada marketinških planova
  • Ugovaranje i sklapanje sponzorskih ugovora prema marketinškim planovima
  • Prodaja i distribucija ulaznica za utakmice seniorske momčadi
  • Organizacija promotivnih akcija i nagradnih igara u cilju popularizacije kluba i nogometa i osiguranja novčanih sredstava za rad kluba,
  • Komunikacija s medijima

OBAVEZNI UVJETI:

  • Najmanje SSS sprema
  • Vozački ispit B kategorije
  • Odlično poznavanje hrvatskog jezika u pravopisu
  • Aktivno korištenje engleskim jezikom u govoru i pismu
  • Odlična vještina korištenja sljedećih računalnih programa: MS Word,  MS Excel, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver
  • Stalno mjesto boravka na području Labinštine

DOBRO JE IMATI/ZNATI:

  • Iskustvo u komunikaciji sa sponzorima i pisanju marketinških ponuda
  • Snalaženje na internet prostoru, korištenje drugih grafičkih programa
  • Iskustvo u radu po različitim aktivnostima vezanim za sport, posebno nogomet
  • Posjedovanje informatičke opreme (prijenosno računalo, digitalni fotoaparat i sl.)

TEMELJNA PRAVA:

  • Minimalna bruto plaća za SSS, po Zakonu o minimalnoj plaći NN 39/13
  • Plaćen prijevoz za distance duže od3 km- 1 kn/km
  • Ugovor o radu s probnim rokom 3 + 3 mjeseca.

DODATNA PRAVA:

Stimulacija u odnosu na realizaciju prema posebnom pravilniku

Zamolba za posao i iscrpni životopisi sa adekvatnim dokaznim materijalima (bez odavanja identiteta) predaju se isključivo preporučenom pošiljkom na adresu: „NK RUDAR 52.220 Labin, Ul.Zelenice 46." sa naznakom: Natječaj za marketing menadžera - NE OTVARAJ najkasnije do srijede 15.listopada 2014. godine (potvrda pošte). Zamolbe kandidata koji u životopisu i/ili dostavljenim materijalima na bilo koji način jasno i nedvojbeno odaju ili ukažu na svoj identitet neće se uzeti u razmatranje.

ŽIVOTOPIS:

Životopis i drugi dokazni materijali (prvenstveno vlastiti radovi po traženju iz obveznih uvjeta u: MS Word,  MS Excel, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver i dr.) predaju se pod šifrom (lozinkom) koja se sastoji od imenice s najmanje 7 znakova (slova) i troznamenkastog broja (sa sve tri različita broja), s privitkom u manjoj, također zapečaćenoj, kuverti u kojoj su svi detalji vezani za identitet i dokaze o stručnoj spremi i osposobljenosti po pitanju uvjeta koji se traže i preporučuju.

ODABIR KANDIDATA:

Odabir do pet (5) najboljih kandidata, na osnovi dostavljene dokumentaciji i mail-intervjua vrši komisija u kojoj će biti tri (3)člana Izvršnog odbora kluba. Kandidati će o izboru biti obaviješteni putem e-maila, najkasnije do srijede 22. listopada 2014., nakon čega ih tročlana komisija može pozvati na intervju, u cilju provjere navoda iz dostavljenih dokumenata.

Svi kandidati, prije predaje dokumentacije  moraju otvoriti e-mail adresu na „gmail.com" domeni u formi „vlastitalozinka@gmail.com", s koje će moći tražiti dodatne informacije i preko koje će s njima biti obavljen eventualni mail-intervju. Kandidati dodatne informacije mogu dobiti putem e-maila: rudar.marketing@pu.t-com.hr isključivo sa svoje „gmail.com" adrese.

Konačnu odluku o prijemu jednog (1) kandidata donijeti će, većinom glasova, Izvršni odbor kluba, najkasnije do srijede 29.listopada 2014. godine.

Odabrani kandidat počinje s radom 01.studenog 2014. godine.

NK Rudar zadržava pravo, bez davanja obrazloženja, ne prihvatiti nijednog od eventualno prijavljenih kandidata.

                                                                                                                                                                                       U Labinu 01.listopada 2014.

za IO NK Rudar:

Remzo Zalihić, predsjednik

nk rudar nogomet nogometni klub natječaj posao pr remzo zalihić