LC Live

Međužupanijsko prvenstvo srednjih škola za rukometaše - Labinjani treći

15.4.2010. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Rukometaši labinske Srednje škole „Mate Blažina" osvojili su treće mjesto na Međužupanijskom prvenstvu srednjih škola koje je u organizaciji SŠD „Duga" danas održano u njihovoj školskoj sportskoj dvorani.

.

U polufinalnom susretu Labinjani su poraženi od suparnika iz ogulinske Obrtničko tehničke škole sa 12:16 dok su u susretu za treće mjesto bili bolji od senjskih srednjoškolaca, bilo je 18:10.

.

U obje utakmice najefikasniji u labinskim redovima bio je bivši rukometaš Mladog rudara Mario Mušković, donedavno velika rukometna nadam. Na sedam golova protiv Ogulinaca nadodao još pet protiv „uskoka".

.

Inače pobjednici labinskog turnira su bili srednjoškolci iz riječke Selezijanske klasične gimnazije. Oni su u finalnom susretu više nego zasluženo pobijedili Ogulince sa 23:17 te na taj način izborili nastup na Srednjoškolskom prvenstvu Hrvatske.