Malonogometaši Potpićna 98 remizirali s prvakom Slovenije

9.9.2009. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Malonogometaši Potpićna 98 u jučerašnjoj su prijateljskoj međunarodnoj utakmici gostovali kod prvaka Slovenije KMN Puntar Tolmin u Tolminu. Nakon domaće pobjede u Labinu u petak, kada je isti protivnik svladan sa 4:3, sinoćnji je dvoboj završio bez pobjednika 3:3.

U obostrano otvorenoj, utakmici punoj tempa, domaćin je golom Gorana Vasiljevića nakon pogreške na sredini terena poveo 1:0. Uzvratili su Potpićanci već tri minute kasnije kada je Alen Lalić odmjerenim udarcem sa 9 metara svladao domaćeg vratara.
Izjednačenje nije dugo potrajalo obzirom da je slovenski prvak već u prvom slijedećem napadu ponovno ostvario prednost zgoditkom Rosiča, da bi u 15-oj minuti Tolminjani pogotkom Melnika otišli na 3:1.

Malo opuštanje nakon trećeg domaćeg gola Potpićanci kažnjavaju minutu nakon toga zgoditkom kapetana Kevena Drndića koji se lijepo oslobodio dvojice čuvara i pogodio rašlje domaćeg vratara. Sa tim se rezultato otišlo na odmor.

U nastavku utakmice bilježi se dominacija Potpićanaca u prvih deset minuta drugog dijela kada su zapucali nekoliko izglednih prilika. No ipak u 28. minuti pogotkom potpićanskog pivota Dalibora Radusina dolaze do izjednačenja. Do kraja utakmice i jedna i druga momčad imali su po nekoliko izglednih prilika ali se rezultat nije mijenjao.

MNK Potpićan: Funčić, Bojkić, Lalić, Drndić K., Tomljanović, Drndić P. Novoselac S, Didović, Radusin, Kljunić, Zahtila, Maletić.
KMN Puntar Tolmin: Čujec, Melnik, Rosič, Laharnar A, Laharnar B, Mohorič, Kurinčič. Kragelj, Gregorčič. Štrendler, Vasiljevićč, Brkič, Rutar, Gaberšek
.

Slijedeći pripremni ogled, a i generalni pred nastup u Europskoj malonogometnoj ligi Prvaka, Potpićance očekuje u Puli, u Domu Sportova ''Mate Parlov'' gdje im s početkom u 17 sati u petak, 11. rujna stiže prvak Italije, momčad Luparense c/5

mnk potpićan 98 mnk potpićan potpićan 98 mali nogomet KMN Puntar Tolmin slovenija uefa futsal cup futsal keven drndić zoran peruško