Labinski sportaši na cestovnoj utrci u Karlovcu i biciklističkom maratonu u Ljubljani

16.6.2015. // Radio Labin // Objavljeno u kategoriji Sport

Ivan Stanić, član Triatlon kluba Albona Extreme prolog je vikenda na cestovnoj utrci dužine 10 kilometara „Karlovački cener“ održanoj u Karlovcu osvojio odlično deveto mjesto. U svojoj konkurenciji M-45 okitio se srebrnom medaljom. Utrku, u organizaciji Atletskog kluba KA Tim „Run &Trek“ na kojem je nastupilo oko 600 atletičara, Stanić je istrčao u vremenu od 37 minuta i 33 sekunde.

Labinski sportaši u nedjelju su sudjelovali i na Ljubljanskom međunarodnom cestovnom biciklističkom Franja BTC City maratonu. Među 1350 biciklista  Roberto Zahtila iz Valamar Teama je stazu dužine 156 kilometara odvozio u vremenu od 3 sata i 48 minuta plasiravši se na 308 mjesto, a u kategoriji MA na 137.

Nešto slabiji plasman ostvario je Dean Sošić iz Triatlon kluba Albona Extreme, koji je uz nezgodu na stazi i nakon osposobljavanja bicikla ciljem prošao u vremenu od 4 sata, zauzevši ukupno 565 mjesto, dok je u kategoriji MA završio na 184. mjestu.