Labin/Rabac: Uspješna turistička 2012. godina
23.11.2012. // Radio Labin // Objavljeno u kategoriji Društvo
Godina koja je na izmaku, ona turistička bila je za Labinštinu izuzetno uspješna. Vjerujem kako su i turistički djelatnici zadovoljni i financijskim rezultatima, kazala je na današnjoj sjednici Skupštine Turističke zajednice Grada Labina direktorica Ureda Turističke zajednice Radmila Paliska Kos.
Rekla je i kako je do jučer zabilježno 6 posto više dolazaka i 5 posto više noćenja u odnosnu na prošlu godinu (ton – Radmila Paliska Kos). U programu radu za iduću godinu ističe se pojačavanje online oglašavanja u odnosu na offline i povećanje turističkog prometa za 1 do 2 posto u odnosu na ovu godinu. O finacijskom planu ona kaže: (ton – Radmila Paliska Kos 1).
Do sredine ožujka gotova obnova hotela Valamar Sanfior u Rapcu
O najvećoj ovogodišnjoj investiciji u hrvatski turizam, obnovi hotela Valamar Sanfior u Rapcu, predsjednik Uprave Riviera Adrie Edi Černjul danas nam je na sjednici Skupštine Turističke zajednice labina kazao: (ton – Edi Černjul). Kada će ona biti završena Černjul veli: (ton – Edi Černjul 1).
radmila paliska kos edi černjul turizam turisti tz labin rabac