Seastar festival
LC na Facebooku

Labinjanima 5 medalja na Europskom kupu u kickboxingu „Karlovac open 2018“

12.2.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U Karlovcu je u organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza i kickboxing kluba „Tigar" iz Karlovca, pod patronatom svjetske kickboxing federacije WAKO, od 09.- 11.02.2018. održan Europski kup u kickboxingu. Na ovom  natjecanju  nastupilo je 180 klubova sa 1900 natjecatelja iz 28 država . Na ovom jakom natjecanju,Labinjani, koji su nastupali u disciplini pointfightinga,  osvojili su 5 medalja od kojih dvije srebrne i  3 brončane  medalje.

Srebro  su kod Labinjana osvojili seniori Marino Faraguna u kategoriji do 79 kilograma i Roko Brenković u kategoriji  do 69 kg.

Broncu je osvojili mlađi kadeti Alan Tursunović  do 47 kilograma i David Malinarić do 28 kilograma, te Victoria Pekas kod djevojčica u plus 32 kilograma.  Korak do medalja bili su  Marin Bašić i Adrian Tursunović kod mlađih kadeta, te Laura Batelić, kod djevojčica i  Antonio Sušilo kod dječaka.