KVARNERSKA RIVIJERA: NK Rudar-AS Livorno 3:1 (1:1)

27.5.2008. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Juniori labinskog Rudara današnjom pobjedom protiv vršnjaka iz talijanskog Livorna gotovo su sigurno osigurali prolaz u ¼ finale Kvarnerske rivijere.

Domaći su poveli u tridesetoj minuti susreta nakon greške gostujućeg vratara. Loptu u mrežu šalje danas raspoloženi Okić.

Samo dvije minute kasnije Clement svojim pogotkom vraća stvari na početak.

U sedamdeset i trećoj minuti ponovo radost na tribinama, razlog je drugi gol Okića na asistenciju Stepčića.

Minut prije kraja Stepčić se iz asistenta pretvorio u strijelca te tako donio svom bivšem klubu pobjedu od 3:1.

Sve u svemu zaslužena pobjeda Rudara kojoj su najviše pridonijeli sadašnji i budući igrači Istre 1961., Okić i Stepčić.

LABIN: Gradski stadion u Zelenicama GLEDATELJA: 400

TEREN: dobar VRIJEME: sunčano

GLAVNI SUDAC: Damir Bevčar (Labin)

POMOĆNI SUCI: Damir ČERLJENKO (Labin) i Robert ILIĆ (Potpićan)

DELEGAT: Robi FONOVIĆ (Tupljak)

LABIN: NK Rudar-AS Livorno (I-Livorno) 3:1 (1:1)

NK RUDAR (Labin) - juniori: Aničić, Mohorović, Mehić (od 80.-Fonović), Bonaca, Jajčević, Fejzić, Glavaš, Cuculić, Stepčić, Juričić, Okić.

TRENER: Igor FARAGUNA

AS Livorno (Livorno) - juniori: Grassia, Trocar (od 73.-Moscati), Conti, Atzeni, Mencari, Nencini, Clement, Romain (od 41.-Disegni), Bigazzi (od 67.-Brizzi), Simoncini (od 80-Goti), Bernini (od 50.-Piombino).