Judaši JK Ippon osvojili sedma mjesta u svojim kategorijama na PH za djecu (U14) i mlađe seniore (U23)

4.10.2021. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Ovog vikenda u dvorani Podsused okupili su se najbolji hrvatski judaši povodom prvenstva Hrvatske za djecu (U14) i mlađe seniore(U23).

Nakon duže pauze u natjecanjima uzrokovane pandemijom i judaši Judo kluba IPPON Labin su ponovo izašli na tatami. U mlađem uzrastu natjecali su se Alison Bohnke i Roko Sabalić, dok je Petar Dundara branio boje kluba u natjecanju mlađih seniora a s njima je bili i treneri Vedran Pizentić i Eric Zahtila. Inače Petru Dundari je ove godine već nastupio na jednom državnom prvenstvu, u judo katama, i ujedno polagao za crni pojas.

Na kraju ovog kvalitetnog i neizvjesnog natjecanja, naši judaši su dali sve od sebe i osvojili sedma mjesta u svojim kategorijama. Iako su ovaj put izostale medalje, svako novo natjecanje je izazov i prilika za naučiti nešto novo, pogotovo kad je to prvenstvo države. Naši natjecatelji se vraćaju u Labin bogatiji za jedno novo iskustvo, i nastavljaju sa treninzima i pripremama za nove turnire.

Ukoliko im se želite pridružiti u treningu, upisi su i dalje u tijeku, od ponedjeljka do petka od 18 do 20 sati u našoj dvorani na adresi Katuri 17 (prizemlje „Samačkog“).