Iznimno uspješan projekt GLOBE ekipe labinske srednje škole na držanoj GLOBE smotri u Zadru

Iznimno uspješan projekt GLOBE ekipe labinske srednje škole na držanoj GLOBE smotri u Zadru

17.5.2013. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

Državna smotra i natjecanje hrvatskih GLOBE škola 2013. održani su od 13. do 15. svibnja 2013. u Zadru. Domaćin je bila Osnovna škola „Zadarski otoci“. Iz GLOBE CENTRA LABIN pozvano je 6 škola i sve su bile iznimno uspješne posebno u kategoriji projekata u kojoj su svi projekti naših škola nagrađeni.
GLOBE ekipa naše škole u sastavu gimnazijalaca Silvie Milevoj, Ariana Agušaja i Nina Frankovića pod vodstvom mentorica Čede Perko i Mire Hrvatin predstavila se je projektom BIOMONITORING KVALITETE ZRAKA za što su nagrađeni kao iznimno uspješan projekt, a u orijentacijskom natjecanju iz poznavanje globe protokola ostvarili su 11. mjesto.  

 

ssmb.hr

globe čeda perko srednja škola mate blažine kemija mira hrvatin silvia milevoj ariana agušaj nino franković zrak