[GALERIJA FOTOGRAFIJA] Svi uspjesi učenika i mentora OŠ `Ivo Lola Ribar` na natjecanjima u ovoj školskoj godini

[GALERIJA FOTOGRAFIJA] Svi uspjesi učenika i mentora OŠ `Ivo Lola Ribar` na natjecanjima u ovoj školskoj godini

21.5.2015. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

Na školskim i općinsko-gradskim je natjecanjima znanja sudjelovao 141 učenik od čega se 29 učenika plasiralo na županijska natjecanja gdje je 7 učenika osvojilo jedno od prva tri mjesta. Posebno se ove godine na županijskim natjecanjima istaknuo sedmaš Martin Šverko koji je osvojio 1.mjesto iz matematike (mentor Ivan Špodnjak), 2.mjesto iz kemije (mentorica Marija Karužić) i 3.mjesto iz informatike (mentorica Anamarija Krezić). Uz Martina, na županijskim natjecanjima znanja istaknuli su se: Alhena Hevešević (7.r) - 1.mjesto iz islamskog vjeronauka,uz plasman na državnu razinu (mentor Hazim Bečirević), Nino Basanić (5.r.) i Mateo Dobrić (6.r.) - oboje 3.mjesto iz matematike (mentorica Danaja Glavičić). Iz Lidrana za državno su natjecanje predloženi (mentorica Jangela Sušac-Budimir): Mario Turković (6.r.) za školski list Nove iskrice, Romina Grižančić (7.r.) za literarni rad „Noctturno" i Elmir Hodžić (8.r.)za intervju s pedagoginjom Ester - „Mjesec borbe protiv ovisnosti".

 

Na županijskim sportskim natjecanjima izvrsne su bile naše ekipe stolnog tenisa, krosa te atletike pod vodstvom mentorice Lorize Golja Luboteni.

 

Prvo mjesto, a zatim i treće na poluzavršnici iz državnog natjecanja, osvojila je ženska ekipa stolnog tenisa: Emili Topčagić (7.r.), Lora Diacci (7.r.), Sabina Alić (7.r.) i Nika Janko (7.r.).

 

Drugo mjesto osvojila je ženska ekipa iz krosa: Ariana Iljadica (5.r.), Nina Negovanović (6.r.), Paola Franković (6.r.) i Natali Lazarić (6.r.). Drugo mjesto osvojile su muška i ženska ekipa iz atletike. Mušku ekipu činili su šestaši: Tarik Malkić, Ćendrim Memćaj, Mateo Blažina, Toni Hrelja, Ajdin Đogić, Laris Dorić, Massimo Baća, Emrah Salihović, Nardi Hrvat, Erik Franković, Ivan Jurišić, Mario Rajković, Petar Dundara. Žensku ekipu činile su: Adela Karić (6.r.), Paola Franković (6.r.), Nina Negovanović (6.r.), Natali Lazarić (6.r.), Anastasija Malić (6.r.), Ariana Iljadica (5.r.), Sara Topčagić (5.r.), Lejla Šehić (6.r.), Laura Kožuh (5.r.), Elin Franković (5.r.), Valentina Benazić (5.r.), Stela Dermit(6.r.), Rafaela Faraguna (6.r.) i Matea Turković (6.r.).  

 

 

 

Na županijskim sportskim natjecanjima još su se natjecale muške ekipe iz stolnog tenisa, nogometa i krosa te ženske ekipe iz odbojke i rukometa.   

 

Na županijskim natjecanjima znanja te smotrama još su sudjelovali:

Lidrano (mentorice Jangela Sušac Budimir i Mariza Miletić):  Paola Franković (6.r.),Natali Lazarić (6.r.),Rafaela Faraguna (6.r.), Lea Budaković (7.r.) i Rudolf Filipović (7.r.)

 

Informatika (mentorica Anamarija Krezić): Marko Damjanić (8.r.)

Islamski vjeronauk (mentor Hazim Bećirević): Elma Karić (8.r.)

Geografija (mentor Ondina Franković): Natali Belušić (5.r.)

Fizika (mentor Davorka Buić): Dominik Miletić (8.r.)

 

Matematika (mentorice Gordana Dropulić, Tatjana Stepčić, Danaja Glavičić, Karmen Brenčić, i mentor Ivan Špodnjak): Karlo Strel (4.r. PŠ Vinež), Mihael Petrović (4.r. PŠ Vozilići), Petar Dundara (6.r.), Aleksandar Parenta (7.r.) i Marko Damjanić (8.r.)

 

Kemija (mentorica Marija Karužić): Aleksandar Parenta (7.r.) i Elena Miletić (8.r.)

 

Biologija (mentorica Ana Durbić Malinarić): Anamarija Šumberac (8.r.)

 

Likovni radovi (mentorica Anessa Alagić-Negri):  Viktoria Mikuljan (8.r.), Anamarija Šumberac (8.r.), Niko Fonović (7.r.), Matea Turković (7.r.), Nika Kamenar (7.r.), Katarina Šverko (8.r.), Lea Budaković (7.r.)

 

 Novigradsko proljeće (smotra na državnoj razini): Petar Dundara (6.r.) i Mirea Franković (8.r.)

 

Ester Stemberger,pedagoginja - koordinator natjecanja

 

Fotografije: OŠ `Ivo Lola Ribar`

 

natjecanja znanje obrazovanje oš ivo lola ribar