Futsal Dinamo nije dozvolio iznenađenje, novi uvjerljivi poraz Albone Potpićan 98

3.4.2018. // IstraSport // Objavljeno u kategoriji Sport

Bilo je jasno i prije susreta da bi sve osim uvjerljive pobjede Futsal Dinama bilo ravno senzaciji. Već do desete minute “modri” su vodili 2:0 te tako susret lišili svake neizvjesnosti.

Ambiciozna družina sastavljena od igrača iz Rijeke, Labina i Pule nije uspjela pružiti veći otpor pa su dva pogotka Vedrana Matoševića u 21. minuti bili “posljednji čavao” u lijes gostujućih nada. Inače, spomenuti Matošević upisao je “hattrick”, a za goste zabili su Patrik Drndić, Stefan Živadinović i Edi Kurolt.

ZAGREB – SD Kutija Šibica

PRVA HFL – 18. KOLO – SUCI: Adin Hasić (Jastrebarsko) i Mario Blažin (Zagreb)

FUTSAL DINAMO – ALBONA POTPIĆAN 98 7:3 (3:1)

Strijelci: 1:0 Čekol 2′, 2:0 Matošević 10′, 2:1 Drndić 18′, 3:1 Grbeša 19′, 4:1 Matošević 21′, 5:1 Matošević 21′, 5:2 Živadinović 24′, 6:2 Grbeša 32′, 7:2 Penava 34′, 7:3 Kurolt 39′

Žuti karton: Kurolt (Albona Potpićan 98)

FUTSAL DINAMO: Maloševac, Kanjuh, Čekol, Matošević, Penava, Capar, Šulentić, Gagulić, Grbeša, Dekanić, Prgomet, Rajh, Hercigonja, Bešlić
Trener: Mićo Martić

ALBONA POTPIĆAN 98: Starčić, Bobić, Belli, Kurolt, Drndić, Peričić, Živadinović, Zahtila
Trener: Patrik Drndić