Ekonomistica labinske srednje škole Sedina Nadarević najuspješnije riješila on-line kviz o filantropiji

Ekonomistica labinske srednje škole Sedina Nadarević najuspješnije riješila on-line kviz o filantropiji

18.11.2016. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Društvo

Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva u suradnji s Istarskom županijom, Gradom Pula i Arheološkim muzejom Istre organizirala je izložbu o filantropiji pod nazivom „#filantropija...?". Izložba je održana od 2. do 31. listopada u Muzejsko-galerijskom prostoru Sveta srca u Puli. Osnovni cilj izložbe bio je osvijestiti građane o važnosti filantropije i dobročinstva te ih potaknuti na isto u svojoj zajednici.

Za vrijeme trajanja izložbe organiziran je i on-line kviz o filantropiji. U kvizu su mogli sudjelovati svi učenici osnovnih i srednjih škola Istarske županije.U našoj školi, na poticaj knjižničarke Majde Milevoj Klapčić, u kvizu  su  sudjelovali i uspješno ga riješili svi učenici IV.d razreda, pod mentorstvom profesorice Gabriele Dundara. O filantropiji naši učenici ekonomskog usmjerenja uče u sklopu predmeta "Društveno odgovorno poslovanje". Najuspješnija i nagrađena od organizatora izložbe bila je učenica Sedina Nadarević. 

 

 REZULTATI ON-LINE KVIZA O FILANTROPIJI - civilnodrustvo-istra.hr

 

ssmb.hr

 

 

sedina nadarević online kviz kviz filantropija gabrijela dundara majda milevoj klapčić