Edib Jagodić i Katja Mikolić najbolji sportaši za 2023. godinu Grada Labina

Edib Jagodić i Katja Mikolić najbolji sportaši za 2023. godinu Grada Labina

13.3.2024. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U srijedu 13. ožujka, u Sportskom centru Franko Mileta, održano je proglašenje najboljih
sportaša Grada Labina za 2023. godinu. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

Najuspješniji sportaš: EDIB JAGODIĆ – Judo klub „Ippon“ – 9 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: KATJA MIKOLIĆ – Ženski rukometni klub „Rudar“ – 16 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: Ženski rukometni klub „RUDAR“ – seniorke - 19 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim uzrastima: DJEVOJČICE ŽRK „RUDAR“ – 15
glasova

Najveća muška sportska nada: ANDREJ SMOLICA – Rukometni klub „Rudar Adria Oil“ – 8
glasova

Najveća ženska sportska nada: SOPHIE MARCELLE SAŠEK – Atletski klub „Albona“ – 9 glasova

Najuspješniji trener: DIEGO DATOS – Ženski rukometni klub „Rudar“ – 19 glasova

POSEBNA PRIZNANJA za 2023. godinu:
David Sandić – BK „Albona 1921“
- za 1. mjesto na PH u brdskom biciklizmu
Alicja Maria Mikuljan, Victoria Pekas i Ivana Kruneš – KBK „Budokai Labin“
- Za medalje sa PH u kickboxingu
Kristiano Mariano - JK „METO“
- za 2. mjesto na PH u judu
Ivan Stanić – TK „Albona Extreme“
- za otrčanih 100 maratona u karijeri
Atletski klub „Albona“
- za 30 godina postojanja i rada
Društvo podvodnih aktivnosti „Rabac“
- za 50 godina postojanja i rada
Jedriličarski klub „Kvarner“
- za 50 godina postojanja i rada
Judo klubovi „Ippon“ i „Meto“
- za 50 godina juda u Labinu
Nogometni klub „Rabac“
- za 60 godina postojanja i rada

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO: g. Serđo Miletić, posthumno

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

1. Branko Biočić – David Sandić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U12 ŽRK
„Rudar“, Andrej Smolica, Sophie Marcelle Sašek, Diego Datos.
2. Robi Fonović – Edib Jagodić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U12 ŽRK
„Rudar“, Entoni Radić, Ella Tomanjik, Diego Datos.
3. Adriano Šćulac – David Sandić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U12 ŽRK
„Rudar“, Emil Mujkić, Victoria Pekas, Diego Datos.
4. Silvana Fable – David Sandić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U12 ŽRK
„Rudar“, Andrej Smolica, Ella Tomanjik, Diego Datos.
5. Valentina Prokić – Edib Jagodić, Alicja Maria Mikuljan, seniorke ŽRK „Rudar“,
U12 ŽRK „Rudar“, Emil Mujkić, Sophie Marcelle Sašek, Diego Datos.
6. Alen Dukić – David Sandić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U12 ŽRK
„Rudar“, Emil Mujkić, Victoria Pekas, Diego Datos.
7. Borjan Batagelj – Edib Jagodić, Alicja Maria Mikuljan, seniorke ŽRK „Rudar“,
U12 ŽRK „Rudar“, Andrej Smolica, Sophie Marcelle Sašek, Diego Datos.
8. Goran Vlačić – Paolo Juričić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U15 RK
„Rudar“, Andrej Smolica, Ella Tomanjik, Diego Datos.
9. Marino Faraguna – Edib Jagodić, Alicja Maria Mikuljan, seniori NK „Rudar“, U12
ŽRK „Rudar“, Emil Mujkić, Victoria Pekas, Josip Faraguna.
10. Zehra Ražanica Milošević – Paolo Juričić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“,
U12 ŽRK „Rudar“, Andrej Smolica, Ella Tomanjik, Diego Datos.
11. Andrea Trifoni – David Sandić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, mlađi
pioniri NK „Rudar“, Kristiano Mariano, Sophie Marcelle Sašek, Diego Datos.
12. Dino Alićajić – Edib Jagodić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U15 RK
„Rudar“, Kristiano Mariano, Victoria Pekas, Diego Datos.
13. Valentino Stepčić – Paolo Juričić, Katja Mikolić, seniori NK „Rudar“, mlađi
pioniri NK „Rudar“, Entoni Radić, Sophie Marcelle Sašek, Diego Datos.
14. Romano Grižančić – David Sandić, Agata Miletić Lupetin, seniorke ŽRK „Rudar“,
U12 ŽRK „Rudar“, Emil Mujkić, Sophie Marcelle Sašek, Diego Datos.
15. Đulijano Kos – Edib Jagodić, Alicja Maria Mikuljan, seniorke ŽRK „Rudar“, U12
ŽRK „Rudar“, Kristiano Mariano, Sophie Marcelle Sašek, Diego Datos.
16. Dario Milevoj – Paolo Juričić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, Mlađi pioniri
NK „Rudar“, Entoni Radić, Sophie Marcelle Sašek, Diego Datos.
17. Mauro Vidali – Paolo Juričić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U12 ŽRK
„Rudar“, Andrej Smolica, Ella Tomanjik, Diego Datos.
18. Danijel Pizentić – Edib Jagodić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U12 ŽRK
„Rudar“, Emil Mujkić, Sophie Marcelle Sašek, Vedran Pizentić.
19. Patrik Franković – Edib Jagodić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U15 RK
„Rudar“, Andrej Smolica, Ella Tomanjik, Diego Datos.
20. Đanluka Miletić – Edib Jagodić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U12 ŽRK
„Rudar“, Kristiano Mariano, Ella Tomanjik, Diego Datos.
21. Siniša Verbanac – David Sandić, Katja Mikolić, seniorke ŽRK „Rudar“, U12 ŽRK
„Rudar“, Andrej Smolica, Ella Tomanjik, Diego Datos.

edib jagodić sport najbolji sportaši katja mikolić