27.12.2019. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Potpićan je uzeo prvi bod, remizirali su s Rašom Merag. Santa Domenica nastavlja po svome, ovoga puta žrtve su bili Autootpad Trumić.

Veterani Potpićan - Raša Merag 1:1

Autootpad Trumić - Santa Domenica C.B. Alt 1:6

U9

Nakon najstarijih, na parket su izašli najmlađi.

Iskra 2 i Potpićan su remizirali, a Iskra 1 je protiv Rudara pokazala zašto su prvi favoriti lige. U srazu Žminja i Rapca, dugo je bilo bez golova da bi na kraju dva gola pala u predzadnjoj minuti za konačnih 1:1.

Rezultati:

NK Iskra II - NK Plomin-Potpićan 1:1

NK Iskra I - NK Rudar 4:0

NK Žminj - NK Rabac 1:1

U11

Ono što je Iskra u U9, to je Rudar u U11, glavni favorit. Potvrdili su to visokom pobjedom protiv Iskre. Potpićan je ostvario prvu pobjedu okrenuvši rezultat protiv Žminja, a i Rabac je došao do prva 3 boda protiv Jedinstva Omladinac.

Rezultati:

NK Iskra - NK Rudar I 0:5

NK Potpićan - NK Žminj 2:1

NK Jedinstvo Omladinac - NK Rabac 0:2

SENIORI

U prvoj utakmici seniora, Harlem Klinci su nakon 3 početne pobjede grubo prizemljeni od iskusnijih dečki iz Okić Grupe kojima je klupu preuzeo legendarni Jasminko Mujić. Outcastsi su dugo odolijevali protiv najjače momčadi lige, ali pred kraj poluvremena Harlem Trumić ih sa 2 gola probija, a drugo poluvrijeme bilo je odrađivanje posla.

Rabac igra po sistemu toplo-hladno, ovaj put su u utakmici sa čak 4 žuta kartona i 15 faulova, okrenuli vodstvo Fažane iz prvog poluvremena i osvojili bitna 3 boda u borbi za četvrtfinale.

Nedešćani su u novoj garnituri dresova bili prejaki za Arsiu Roplast, te ostvarili rekordnu pobjedu na 22. ZMLL.

U derbiju caffe barova, napetoj utakmici bitnoj za ulazak među četiri, Alter Ego bio je bolji od Downtowna, a u zadnjoj utakmici, Maling je nakon prolaska u polufinale Ulice, stigao u Labin i pobijedio HO Soccerose, ali tek u drugom poluvremenu, nakon izjednačene borbe u prvom.