Ariana Pastorčić i Daria Bistričić iz OŠ V.Š. Pajo Nedešćina na državnom polufinalu iz engleskog jezika

Ariana Pastorčić i Daria Bistričić iz OŠ V.Š. Pajo Nedešćina na državnom polufinalu iz engleskog jezika

17.4.2019. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

U petak, 29. ožujka 2019. u Osnovnoj školi Veli Vrh u Puli održano je državno polufinale međunarodnog natjecanja iz engleskog jezika „Hippo Olympiad“ na kojem su sudjelovale dvije učenice naše škole: Daria Bistričić iz 7. razreda matične škole i Ariana Pastorčić iz 6. razreda Područne škole Sv. Martin. U Puli su se susreli svi učenici Istarske županije koji su se uspjeli plasirati u polufinale te su pisali test koji je obuhvaćao provjeru sposobnosti čitanja i pisanja te je bio za jednu razinu teži od onog prethodnog. Napokon su objavljeni rezultati te iako naše učenice nisu imale dovoljan broj bodova za prolazak u finale u Italiju, čestitamo im na izvrsnom rezultatu.

Rezultati:

Ariana Pastorčić (Hippo 2) 63/79 (mentorica: Višnja Šverko)

Daria Bistričić (Hippo 3) 60/79 (mentorica: Vedrana Barić)


Link

ariana pastorčić daria bistričić engleski jezik natjecanje hippo vedrana barić višnja šverko