8. Olimpijada OŠ Labinštine: Labinjani podjelili zlata: Mlađi razredi OŠ „Ivo Lola Ribar“ najbolji u atletici, odlični Nedešćani!

8. Olimpijada OŠ Labinštine: Labinjani podjelili zlata: Mlađi razredi OŠ „Ivo Lola Ribar“ najbolji u atletici, odlični Nedešćani!

2.11.2015. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Na gradskom stadionu danas se održalo natjecanje u atletici za učenike od 1. - 4. razreda. Najbolji su bili atletičari iz „Ivo Lola Ribar", odmah iza njih susjedi iz „Vlačića".

Jedno zlato otišlo je i u Potpićan, a treba pohvaliti malu školu iz Nedešćine koja je danas osvojila čak 7 medalja!

Učenici su se natjecali u slijedećim disciplinama:

-          trčanje 50 m i skok u dalj s mjesta - 1. i 2. razredi,

-          bacanje loptice i štafeta 4 X 50 - 3. i 4. razredi.

 

Medalje po disciplinama (1., 2. pa 3. mjesto):

50 metara djevojke (vremena su iz finalne utrke):

Magdalena Mucić

OŠ "Ivo Lola Ribar"

9:00

Lamija Kurpejović

OŠ "Vitomir Širola P."

9:25

Alana Faraguna

OŠ "Vitomir Širola P."

9:29

 

50 metara dječaci (vremena su iz finalne utrke):

Andrej Smolica

OŠ "Matija Vlačić"

8:40

Nino Kiršić

OŠ "Vitomir Širola P."

8:59

Mario Fonović

OŠ "Vladimir Nazor"

8:89

  

Skok u dalj s mjesta djevojke:

Magdalena Mucić

OŠ "Ivo Lola Ribar"

1,68

Agata Miletić Lupetin

OŠ "Vitomir Širola P."

1,67

Ema Osmić

OŠ "Ivo Lola Ribar"

1,64

 

Skok u dalj s mjesta dječaci:

Petar Mitrović

OŠ "Ivo Lola Ribar"

1,76

Ivano Radočaj

OŠ "Ivo Lola Ribar"

1,71

Darian Živolić

OŠ "Matija Vlačić"

1,68

 

Bacanje loptice djevojke:

Lucia Burul

OŠ "Vladimir Nazor"

31,89

Anamarija Čerljenko

OŠ "Ivo Lola Ribar"

26,11

Noemi Tenčić

OŠ "Matija Vlačić"

25,40

 

 

 

Bacanje loptice dječaci:

Saša Đokić

OŠ "Ivo Lola Ribar"

35,09

Riko Franković

OŠ "Vitomir Širola Pajo"

32,59

Mauro Jović

OŠ "Ivo Lola Ribar"

32,37

 

Štafeta 4 X 50 metara djevojke (vremena su iz finalne utrke):

1.

Matija Vlačić

34:25

2.

Ivo Lola Ribar

34:62

3.

Vitomir Širola Pajo

37:31

 

Štafeta 4 X 50 metara dječaci (vremena su iz finalne utrke):

1.

Ivo Lola Ribar

31:25

2.

Matija Vlačić

33:60

3.

Vitomir Širola Pajo

34:22

 

Medalje ukupno danas (ATLETIKA - MLAĐI RAZREDI):

 

ŠKOLA

ZLATO

SREBRO

BRONCA

UKUPNO

IVO LOLA RIBAR

5

3

2

10

MATIJA VLAČIĆ

2

1

2

5

VLADIMIR NAZOR

1

 

1

2

VITOMIR ŠIROLA PAJO

 

4

3

7

 

8. Olimpijada OŠ završava sutra, natjecanjem u atletici za starije razrede, koje počinje na gradskom stadionu od 10:15.

olimpijada osnovnih škola labinštine oš vladimir nazor atletika štafeta bacanje loptice